« 1 2
Autor Zpráva
Dranel
Profil
Leo
Tohle jsem sice moc nepochopil, ale snad jsi to myslel jako já :)
Joker
Profil
matak
Pochopte a psal jsem to několikrát v tomto vláknu ,jde o to, že ty stránky existují !!! Několik let, jako jednu z jejich nevýhod a důvod pro předělání jsem uvedl existenci rámů!!
No, tak takhle: Existuje vůbec nějaká motivace ty stránky nějak předělávat?
Mně se totiž zdá, že odpověď na většinu těch argumentů je: "Mno, možná, ale kvůli tomu ty stránky nebudu předělávat".

Takže jestli o těch obecně známých problémech s rámy víte a doteď to nebyl důvod pro předělání stránek, teď se to asi nezmění.


Mimochodem, co se týká vyhledávačů, tam je spíš typický problém, že vyhledávače vesele zaindexují i adresy stránek uvnitř rámů a potom člověk příchozí z vyhledávače uvidí třeba jenom obsah bez těch okolních rámů.
Už jsem dlouho žádné stránky s rámy nezkoušel, ale nějak se mi nezdá, že by se tenhle problém vyhledávače naučily nějak řešit.
matak
Profil
pokud vím vyhledávače už to nějakou dobu umějí řešit a vlastně jak jsem psal jestli se nemýlím vyřešili se všechny podstatné problémy, motivace může být právě ty rámy a proto se ptám, jestli jsou motivací, o tom je celé vlákno, má to smysl?

a otázka je zřejmá, má to tedy smysl a Váš názor + pádný argument pro ten názor, ne já si myslím že ano, já si myslím, že ne, což mi tak nějak nepomáhá, pocity to za mne nevyřeší
Joker
Profil
Dranel
Každý má pravdu. Svou pravdu. Když si ji bude chtít obhájit, obhájí si ji, ať to stojí kolik chce úsilí či peněz.
No a právě schopnost obhájit si "tu svou" pravdu je docela podstatná pro dodavatele ve vztahu k zákazníkovi :-)
Právě v tom totiž spočívá rozdíl mezi tím, že dodavatel bude makat jak blbec s minimálním ziskem a zákazník se po něm ještě bude vozit, že si to představoval jinak, a tím, že dodavatel zákazníkovi prodá řešení na kterém má největší zisk a zákazník bude ještě šťastný :-)
Railbot
Profil
I pracovní skupiny kolem HTML 5 došli k závěru, že rámy už v této specifikaci nebudou. Proto z výhledového hlediska je to další důvod, proč s nimi skoncovat.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0