Autor Zpráva
palka
Profil
Vypisuji seznam produktů z DB do jednotlivých DIVů a vše funguje jak má. Pokud však na právě zobrazenou kategorii v menu kliknu znovu, zobrazí se seznam jinak.

Např poprvé:
1 2 3 4
5 6 7 8

Podruhé:
1 2 3
4 5 6 7
8

Přitom zdrojový kód je absolutně stejný při obou zobrazeních a zatím co po čtyřech položkách je odskok nutný kvůli místu, pro odskok po 3 položkách není žádný důvod. Tušíte co s tím?
Měsíček
Profil
Bez kódu a odkazu netušíme.
palka
Profil
Doporučuji "skákat" mezi pouzdra-výprodej a pouzdra-dětská a vždy několikrát zopakovat vybranou sekci v menu. Chová se to nepravidelně, jednou tak jednou onak, tak mám pocit že to souvisí s načítáním a jeho rychlostí. Jako by si prohlížeč chtěl už "ulevit", zobrazí část a zalomí ji a pak načte další i když ještě měla být na stejném řádku, ale už má zalomeno... Nevím.

http://eye2000.cz/obchod/index.php?strom=13-19&cesta=v%9Ae/pouzdra/%%2 0v%FDprodej&styl=
palka
Profil
Taky to dělá mnohem víc FF než IE
TFSi
Profil
FF3 - stránky zůstávají pořád stejné, nijak neskáčou.
U těch výprodejových třeba
1
2 3 4 5 6
7 8 9 . .

Já bych řekl, že se to chová adekvátně ke zdrojovému kódu. Když tam máš deset zanořených tabulek a v nich na prvním řádku pouze jednu buňku, na druhém 5buněk, ... tak snad nemůžeš chtít aby i na prvním bylo 5 záznamů, ne?
palka
Profil
To samozřejmě. Podle kategori se vkladá konec řádků, ale u nás ve studiu a i u klienta se opravdu (nejsem opilý ani omámený) zobrazí někdy odřádkování i na místě kde není vloženo ...</tr><tr>... My bychom si toho nikdy nevšimly, protože nás ani nenapadne klikat podruhé na stejnou položku, přišel s tím klient.
Myslím, že to má opravdu vazbu na rychlost downloadu. Zkoušeli jsme včera ve studiu hodně zatížit síť a pak se to stává vícekrát.
To je opravdu asi spíš obecná otázka na chování prohlížečů.

Na obrázku jsme vyfotili dvakrát za sebou zobrazený absolutně stejný kód. Jen několik sekund po sobě.

palka
Profil
http://www.eye2000.cz/eye.jpg

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0