Autor Zpráva
Tony X
Profil
Zdar lidi. Potřebuju helpnout s webem, který momentálně píšu v HTML. Link: www.wov.xf.cz (zatim nic moc, neděste se) Nejlepší by bylo radit se po ICQ. Kdo by měl zájem napište sem nebo na mail Speedten@centrum.cz. V HTML se vyznam už docela dost, ale dělaj mi problémy nějaký detaily (více detailů).
panther
Profil
Tony X
a nebude lépe popsat problém sem na diskusi?

V HTML se vyznam už docela dost, ale dělaj mi problémy nějaký detaily (více detailů).

pokud se vyznáš docela dost, tak by sis mohl s nějakými detaily poradit :o)
Mistr
Profil
Tony X
a nebude lépe popsat problém sem na diskusi?
Máš tak větší šanci získat správnou odpověď na svůj dotaz. A krom toho může nalezené řešení Tebou popsaného problému pomoci i dalším tápajícím.
Tony X
Profil
No dobře. Prostě když se kouknete ke mě na moje stránky do zdrojovýho kůdu mam nat jako "body" pozadí jpg, a mam s nim problém. Když píšu a když přesáhnu samotnou velikost obrázku, tak se mi automaticky neposouvá. Takže píšu do prázdna. Což je problém a potřebuju vědět tag který umožnůje img roztahovat když píšete. Pro představu vám to tam ukažu........ Koukněte a poraďte. Stačí mi tedy odpověďet jen sem.
quinux
Profil
Tony X
Žádný. Roztahovat obrázek na pozadí tak jak by sis přál nejde. Můžeš ho nechat akorát opakovat, v tom případě zruš ten background-repeat: no-repeat (nebo dej repeat-y). Případě vlož barvu pozadí pod obrázek.

Jinak vím, že to není k tématu, ale ten obrázek razantně zhoršuje čitelnost textu.
matthew
Profil
Tony X
Proč cpeš celou stránku do elementu HEAD?
panther
Profil
matthew
asi proto, že se, jak píše, "V HTML se vyznam už docela dost, ale dělaj mi problémy nějaký detaily (více detailů)."

A tohle bude asi jeden z těch detailů :o)
Tony X
Profil
Jo přesně tak. Tohle je tn detail
panther
Profil
Tony X
zkus se podívat na background-repeat

Omlouvám se za mírné OT, ale když jsem nahlédl dnes poprvé do zdrojáku, v HTML se vůbec nevyznáš.

Snad tě tento OT dovětek bude motivovat v dalším HTML vzdělávání :o)
Chamurappi
Profil
Reaguji na matthewa a panthera:
Jen technická připomínka: Koukám na stejný zdroják jako vy a neřekl bych, že cpe celou stránku do <head>. Spíš bych vytknul, že má dole <title> uvnitř <body>, ale to moc nevadí. (Viz Jak funguje HTML.)
panther
Profil
Chamurappi
já ale neříkám, že cpe celou stránku do head :o) Jen říkám, že celý kód je děsivý

Nicméně, myslím si, že od doby, kdy na to matthew upozorňoval, se mohlo v kódu leccos změnit.
Tony X
Profil
Ok, ok ok. Vypadá to, že ten web předělám od základů ;). No s tím, že se v tom vyznám docela dost, sem fakt přehnal. Ale jinak dík..... :D
Zw€i$t€in
Profil *
1) Změň logo, je příšerné. Slogan taky.
2) Reklamu od webzdarma dej na konec.
3) Co má být ta čmáranice vpravo nahoře?? Pryč s tím!
4) Menu je nepřehledné, adresa stránky hrozná.
5) K hledání dej tlačítko (sumbita). Vím, že funguje Enter, ale někdo by to taky nemusel pochopit...
6) Jestli nedokážeš zprovoznit hledání, zkus od Googlu - [url]http://www.google.cz/coop/cse/[/url]
Joker
Profil
Zw€i$t€in
2) Reklamu od webzdarma dej na konec.
S tímhle pozor, umístění reklamy je dané podmínkami a nastavením WZ.
Bubák
Profil
S tímhle pozor, umístění reklamy je dané podmínkami a nastavením WZ.
Na WZ může být reklama na první stránce nahoře, nebo na všech stránkách dole. Ale něco v nastanení bude špatně, protože WZ reklamu vidím na všech stránkách nahoře.
Tony X
Profil
Ok všechny vaše názory akceptuju a pokusím se s tím webem krapet hejbnout. Jo a chci se zeptat jestli nevíte jak sprovoznit phpBB-3.0.2 fórum.? někde sem četl že na wz.cz to nepodporujou, ale na ic.cz by to mělo fungovat. Tak pls poraďte.
dufeja
Profil
phpBB funguje v pohodě i na wz
Tony X
Profil
njn, ale já potřebuju vysvětlit jak ho tam dát..... KApeš ne?
preca1
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=50 37
Tony X
Profil
Ok THX (dík)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0