Autor Zpráva
Jim
Profil *
Ahoj, nemohl by mi prosím někdo poradit proč mi to nefunguje? Nevidím chybu. Dík.

<a href=fd.htm scrollbars=no resizable=no directories=no><img border="0" src="http://www.neco.cz/foto/stromy.jpg" width="145" height="110"></a>
Šlaha
Profil
Dej fd.htm, no, no a no do uvozovek
Jim
Profil *
Dík, ale nezabralo.
Jim
Profil *
A navíc bych chtěl aby se to otevřelo do nového. Neví někdo prosím co s tím?
Petra
Profil
Jim: Co přesně znamená nefunguje? Nedělá to nic, nebo to nenalezne stránku? Pravděpodobně žádný soubor "fd.htm" na daném umístění není. Takže zkontroluj jestli tam je, a jestli se jmenuje úplně stejně, včetně velikosti písmen.

Otevřeni do nového se přidá atribut target="_blank".
Jim
Profil *
Mě je jedno že to píše že neexistuje, stránku dodělám pochopitelně potom. Bude tam jen obrázek. Ale pokud kliknu, otevře se mi to v novém okně, ale nefungují parametry resizable,directories a scrollbars. Já chci prostě holé okno s obrázkem. Dík.
Indy
Profil
Jsem si skoro jist, že tyhle atributy pro <a> prostě neexistují, a proto to nemůže fungovat. Jestli se pletu, opravte mně!
Jim
Profil *
No já si tím právě také nebyl jist, ale nikdo mi k tomu nic neřekl, a navíc nevím jak jinak bych to tedy řešil??
Indy
Profil
Přes javascript, zkus si třeba pročíst http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/index.html#okna a další..
FantomX1
Profil
No tak tieto parametre parametre som pre tag a nikdy v zivote nikde nevidel, ved su to parametre pre otvorenie noveho okna v JavaScripte a preto sa nemozu pouzivat len ciste v HTML, najviac ma zaskocilo ze mu to nikto neskomentoval a dokonca ani taky skuseny web tvorca ako je Petra.

<a href="fd.htm" onClick="window.open('fd.htm','okno','scrollbars=no,resizable=no,direc tories=no'); return false"><img border="0" src="http://www.neco.cz/foto/stromy.jpg" width="145" height="110"></a>
Petra
Profil
Jim: Aha, promiň jsem nějak jsem z otázky vyrozuměla jen, že něco nefunguje, uniklo mi že ti jde o otevření okna javascriptem. Je to jak píše FantomX1.


FantomX1: No ono na tyhle zvětšeniny obrázků, o což tady asi jde, je to docela praktický. Jsem ještě dost nezkušená, že to taky občas dělám :-)
Yuhů
Profil
a co třeba takhle:

<a href=fd.htm onclidk="window.open(this.href,'','scrollbars=no,resizable=no,director ies=no'; return false;">
Jim
Profil *
Děkuji, moc jste mi pomohli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0