Autor Zpráva
Rickmen
Profil *
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,dělam stranky ve Front Pagi a v IE se zobrazujou normalne a v ostatních prohlížečích se zobrazujou velmi blbě,přeházeně.lidé mi doporučujou at se naucim psat kod ručně.Jestli se ho naucim psat a budu pouzivat např.PSpad pojedou me stranky ve vsech prohlizecich stejne.?
Zkouset vsechny prohlizece nemuzu.Mam nainstalovany IE a instaloval jsem si FF a vsechno se mi to rozhodilo.Vsechny stranky se mi rozhodili i v FF i v IE.Tak radci pouzivam pouze IE.
Dekuji za odpoved.
Petra
Profil
Zobrazením stránky v různých prohlížečích se sama stránka rozhodit nemůže. Může se blbě zobrazit v tom prohlížeči, ale nemůže se stát, že by se pak blbě zobrazovala i v ostatních. Jestli se to stalo, určitě to bylo něčím jiným, než otevřením stránky ve FF.

ANo, pokud se naučíš stránky pořádně psát, budeš je většinou umět udělat tak, aby fungovaly všude správně. Každopádně se to těžko naučíš bez toho, abys nějaké ty další prohlížeče měl a mohl to v nich vidět.
Šlaha
Profil
Někde ve frontpage se dá nastavit, ať dělá tak, ať to funguje i vie i ve ff. FP2000: Tools-Page options-karta Compatibility-Browseres a vybrat Both IE and Navigator.
Nevím ale, jak to funguje, FP nepoužívám
Icepoint
Profil
Taky vrele doporucuju, naucit se stranky psat rucne ... nebo maximalne pouzivat editor, kterej psani zjednodussi (pspad, editor co vyvijim ...) .. protoze Frontpage ani nedela validni kod , a pise ho tak, ze to umi zobrazit maximalne IE , a i s tim sem mel problemy ...
Jiří Bureš
Profil *
FrontPage je nástroj. Záleží na způsobu jeho použití. Pokud se ve FP pracuje výhradně v design modu (WYSIWYG) opravdu hrozí reálné nebezpečí, že bude vygenerován nekompatibilní kód. Ale i ve FP jde pracovat téměř výhradně se zdrojákem. K tomu je možné přidat ještě jeho funkce pro správu webu (přejmenování souborů, přesuny souborů atd.).

Většinou opravdu platí, že kdo je schopen psát stránky v Notepadu (PSpadu atd.), je schopen napsat kompatibilnější stránky než ten, kdo je "maluje" ve WYSIWYG nástroji.
rOMIK
Profil
jj, psat rucne je k nezaplaceni. pak i pochopis, co dela FP spatne (jestli se v tom mrdniku vyznas:-))) A nezapomen se spolecne s (x)html naucit i css (dnes uz je to skoro povinnost) a respektive trochu javascript (to uz tak nezbytne neni).
peta
Profil *
jsou i jine WYSIWYG nez front-page... staci zkusit napsat slovo WYSIWYG se slovem win do google.com a mozna jeste slovo download
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0