Autor Zpráva
Jakub Ž.
Profil *
Ahoj, nemohl by mi prosím někdo poradit? Mám odkaz na stránky na seznamu, který má přídavné parametry za &
Pokud se na tento odkaz na Seznamu klikne, nezobrazi se data ze stranky za & ale jen menu atd.
Pokud & odstraním, jde to v pořádku. Se Seznamem asi nec neudělám, tento odkaz se zobrazí když vyhledávám v katalogu.
Leo
Profil
Vubec to nechapu, co takhle nejaka konkretnejsi ukazka kodu? Leo
Jakub Ž.
Profil *
Já také ne. Konkrétně http://www.baby.cz/catalogFirm.asp?thema=2921&category=743
Tento odkaz se najde na Seznamu při vyhledávání "vybavení dětského pokoje". Nezobrazí se data, musí se v adrese odstranit & Dík.
Jakub Ž.
Profil *
Kdyby tam bylo jen &, šlo by to, ale takhle mi připadá že je to u Seznamu...
Charlie
Profil
Jenže v kódu má být ...thema=2921&category=..., ne ...thema=2921&category=...
Jakub Ž.
Profil *
Hm, jenže to co jsi napsal jak to má vypadat, tak to je. Tu druhou možnost nevím kde jsi vzal. Když klikneš na ten odkaz co jsem vložil, nejde to. A je to podle tebe.
Leo
Profil
To je chyba nejspis na Seznamu, pokud si to v adresnim radku v prohlizeci prepisete na ...2921&category= pak to funguje, Leo
Jakub Ž.
Profil *
No jo, na Seznamu. To mě napadlo, jenže co s tím? Pochybuji že to kvůli mě bude Seznam řešit. A mě jiné řešení nenapadá. Ale děkuji.
Leo
Profil
Ted vam zase nerozumim, to jsou vase stranky a proto vas to trapi jako vyvojare, nebo vas proste zajima ten obsah stranek a jste uzivatel Seznamu? Leo
Jakub Ž.
Profil *
Jsem vyvojar ktery to dela pro s urcitou skupinou lidi, ale jde mi o zvysovani navstevnosti tech stranek.
Tato chyba nam dela opravdu neprijemne poklesy statistik. Na ty odkazy na Seznamu klika hodne lidi, ale okamzite odejdou jinam kdyz se jim nezobrazi obsah.
Charlie
Profil
Napadá mě, že byste si mohl v ASP vytvořit funkci, která vám zadanou URL rozparsuje na jednotlivé proměnné, v případě, že se v URL vyskytne &.
Jakub Ž.
Profil *
Výborný nápad, má jen tu nevýhodu že nemohu přímo na stránkách Baby využívat ASP, na to mám k dispozici jiný web, který využíváme k PHP funkcím, například zpracování formulářů.
peta
Profil *
Jakub Ž. Co misto & pouzit jiny znak? Treba, jak se delaji smajliky *0123* nebo !0123! nebo {0123}
nejaky opis, ktery pak regularnim vyrazem prepises?
Kajman
Profil *
Já to vyřešil takhle:



//kontrola ********* seznamu
if (strstr($_SERVER['REQUEST_URI'],'&'))
{
header('HTTP/1.1 301 Moved Permanently');
header("Location: http://nejakyserver.cz".str_replace('&','&',$_SERVER['REQUEST_URI' ]));
exit;
}
Yuhů
Profil
Jakube Ž., to je pořád málo informací.

Nakopíruj sem prosím URL stránky s výsledky vyhledávání na Seznamu, ve které je ten odkaz špatně.

A prosím -- ty už jsi to opravil u sebe, nebo je ta chyba ještě vidět?
Leo
Profil
Je to tahle stranka:

http://search.seznam.cz/search.cgi?w=vybaven%ED+d%ECtsk%E9ho+pokoje&mo d=f-p-1-s-c

Leo
Leo
Profil
A chyba je podle vseho na strane Seznamu. Ve zdrojovem kodu stranek www.baby.cz se (spravne) pouziva entita pro ampersant, ale Seznam ten odkaz neprevede (resp. prevede dvakrat). Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0