Autor Zpráva
Keptn
Profil *
Zdravim,

Potreboval bych poradit. Delam administraci pro web a potrebuji zjistit nejjednodusi zpusob odeslani formulare, kde jako zakladni hodnota je html kod (type=text, kod=<font color=\"red\"> ) kdyz bych to neupravil, vypise mi to primo chybu (rozdeleni textu a formulare....) Navic kdyz vlozim tag <b>, ten se zbrazi tucne.
yFang
Profil
Keptn
Zkus to ještě jednou a lépe. Zatím (alespoň mě) není jasné, co máš za problém.
Keptn
Profil *
promin, mel jsem par sklenicek a nevim co kdo pochopi.

Potrebuji vlozit do formulare jako zakladni hodnotu html kod. Radeji to nebudu vice rozepisovat, myslim ze to uz je jasne.
Bubák
Profil
Pořád nic, zkus to raději ráno.
Keptn
Profil *
no ale ted jsem si jisty ze uz to musite pochopit. Promin, ale kdyz napisu, ze potrebuji vlozit do zdrojovem kodu do formulare jako zakladni hodnotu html kod, jak to mam udelat. (bez toho aby se zobrazil.

Delam web, kde se mi par stranek (statickych) nacita primo z databaze (ci spise se cachuji), proto potrebuji, aby majitele mohli menit text. Chci, aby meli jako zakladni hodnotu par formularu co odesilaji udaje do databaze (aby mohla byt zakladni hodnota

<font color="red"><b>DOPLNTE CENU<b></font>

Nemuzu to dat primo (aby se vyplnovala pouze cena), protoze je mozne, ze text bude znit jinak.
yFang
Profil
Keptn
Jestli to dobře chápu, tak takhle:
<input type="text" value='<font color="red"><b>DOPLNTE CENU<b></font>'>
Keptn
Profil *
dekuji, nejakym nedopatrenim se mi to zalamovalo a misto vlozeni se zobrazil (tedy ne nedopatreni, ale omylem jsem vlozil "" misto '')

Jeste jednou diky
srigi
Profil
Keptn

Ono dost matie, ked napises "vlozit do formulare jako zakladni hodnotu". Ani ja sam si nedokazem predstavit, co je to zakladna hodnota formulara - takato vec proste neexistuje. Zakladna hodnota formulara - proste kravina ako dvere.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0