Autor Zpráva
Arthur
Profil *
Zdravim vsecky,

muj problem je nasledujici - s layouty jsem se seznamil teprve nedavno a potreboval jsem narychlo spichnout jedny stranky, tudiz tvorene strukturne z ramu. A narazil jsem na tento problem - potreboval bych, aby se cela stranka dala rolovat, protoze takto to nelze, Ramy ikdyz jsou urceny bodove, ne procentuelne se v prohlizecich zobrazi tak, ze zbytek stranky, ktery presahuje rozmery okna prohlizece, proste neni videt a ctenar se na nej nedostane. Jak tedy dosahnu toho, abych mohl rollovat s celou strankou?

Diky
Kalby
tak předně bych rámy nepouzival, ale kdyz uz existuje parametr scrolling, kterym urcis jestli se ma scrollovat
Arthur
Profil *
Je mi jasne, ze ramy maji spoustu nevyhod a chci od nich casem upustit, ale ocividne jste me nepochopili - parametr scrolling je jasny, ten take bez problemu funguje ppodle toho jak je v jednotlivych ramech nastaven, ja ale potrebuji, aby se dala scrollovat cela stranka.
Zkousel jsem tedy i to, ze jsem celou stranku dal do jednoho ramu a povolil scrolling, ale to take nefunguje
panther
Arthur
tam máš nějaké prasárny určitě, ale zkus dát odkaz na konkrétní ukázku.
Arthur
Profil *
prasarny tam mam zcela urcite, nejsem v tomhle oboru zrovna prebornik. odkaz zatim dati nemuzu, jeste nemam hosting reglej a svou domenu nemam.
panther
Arthur
zkus to hodit na wz.cz nebo něco podobného
Bubák
Zatím jsi ani nenapsal, jestli používáš FRAME, nebo IFRAME.
Máš tam něco v nepořádku, jinak jde každým rámem rolovat, a je jedno, jestli použiješ procenta, nebo body (px), prohlížeč si to přepočte podle okna.
Arthur
Profil *
Takze zatim toto http://www.grogga.czweb.org/
nektere ramy jeste nejsou doplnene.
A prosim nesmejte se ;)
Arthur
Profil *
a pouzivam frame
Bubák
Celé to smaž, vyber si nějaký vhodný dvousloupcový layout, a pokud se rozhodneš zatím pro rámy, tak vlož pomocí IFRAME menu.
Arthur
Profil *
No uz jsem se tim probral a neni to tak slozite jak jsem predpokladal, rozhodne to vyresi me problemy. Diky za vas cas a rady

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: