Autor Zpráva
Gooran
Profil *
Prosím o pomoc, jak jde nastavit aby se mi stránka správně zobrazovala pokud možno v různých rozlišeních? Mám tři rámy, jeden nahoře, pak jeden s menu vlevo a hlavní rám...

Díky za radu.
peta
Profil *
www.jakpsatweb.cz HTML ramy
tam se daji definovat rozmery s * nebo pevne, pak jsou jeste procenta %...
priklad ramu mam na www.volny.cz/peter.mlich/www.htm a menu CHAT, kdyz si zobrazis zdroj (menu Zobrazit - zdrojovy kod stranky), tak tam je to ramy.

Jinak mohl jsi tu dat odkaz na svou stranku, ktera te zlobi...
Gooran
Profil *
Jedna se o to, ze mam ram s obrazkem na pozadi a rad bych, aby v tom ramu sedel presne pri jakemkoliv rozliseni - web gooran.euweb.cz
Yuhů
Profil
ale vždyť to pozadí sedí

možná máš na mysli to, že chceš pozadí centrovat. Aby tam ta sýkorka měla hlavičku a ne jenom nožičky.
To se dá pomocí CSS stylů nalepených na tag body. Více:
www.jakpsatweb.cz/pozadi.html
Gooran
Profil *
Pozadí sedí, ale jen pokud máš 1024x768, pokud máš větší, tak je to v pytli (nebo menší). Aspoň mě se to tak zobrazilo :) A pokud tam má jen nožky, tak je taky něco špatně, má tam mít i hlavičku :)
peta
Profil *
Gooran: ukaz demo stranku, jak to mas a obrazek, jak by to melo vypadat. vetsinou se da background-position na center center a neni co, resit. Pripadne zarovna na nejaky rozek.
Gooran
Profil *
Mam to dany jako pozadi te stranky co se objevuje nahoře...
Existuje prostě nějaký tag, kdy ten obrázek švihnu přes celou stránku a navíc tak, aby tam seděl přesně pro všechny rozlišení???

Link jsecm dával výš - Stránky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0