Autor Zpráva
vojtah22
Profil
Ahoj,

mám problém s běžícím textem pomocí <marquee>. Text doběhne, potom je pauza a až doběhne úplně nakonec, spustí se to znovu. Nevíte někdo, jak to udělat, aby to nečekalo, až to doběhne a běželo to pořád dokola za sebou..?
Miloš
Profil
Tvoje starosti bych chtěl mít…
Taková odpudihodnost jako běžící text – nechápu, jak je možné, že se najde dones tolik nesoudných lidí.
Copak si neuvědomuješ, že jezdící text je hnus, protože obtěžuje, odvádí pozornost?

Jestli ti to pomůže, koukni se na http://www.jakpsatweb.cz/html/rozsireni.html#marquee
Jestli ne, pak pohledej u Tatouška: http://java.tatousek.cz/archiv.asp

Ale ještě jednou – opravdu ti připadá rozumné na stránky něco takového dávat?
jefitto44
Profil
Bežiaci text môže byť celkom v pohode, napr. ak sa použije na bežanie ikoniek spolupráce zhora nadol ;) ale inak je to na nič. A validator ho ani nezožere...
Bubák
Profil
Běžící nesmysly, <marquee>, nebo JavaScriptové obdoby, kromě toho, že svým pohybem odvádí pozornost, také zdržují uživatele.

Čtu článek, mrknu na běžící text, vidím něco zajímavého, ale třeba jenom poslední tři slova. Mám na výběr, čekat na "nové kolo", nebo opustit stránku.

vojtah22
Najdi si nějaký kvalitní JavaScript, u kterého se dá pohyb texu ovládat pomocí myši.
panther
Profil
Bubák
Najdi si nějaký kvalitní JavaScript, u kterého se dá pohyb texu ovládat pomocí myši.
radši ani to ne..
vojtah22
Profil
to je jedno... byt sem nenašel, co jsem chtěl, stejně vám děkuji... jen bych chtěl zdůraznit, že jsem to potřeboval pouze k bannerovému štítku na konci stránky a to z důvodu, že nesnášim reklamy, avšak výměnné odkazy nám jen pomůžou... takhle se mi do velmi malého místa vejde mnoho odkazů... :-) no ono mi to takle asi bude muset stačit...
svadla
Profil
take me zajima, jak vytvorit cyklus bez mezery, mezi zacatkem a koncem, nevite nekdo prosim?

bezici text muze mit i logicke pouziti, ktere proste klientovi nevymluvite.

dekuji
Ayrton1
Profil
vojtah22 Na tohle je spíš lepší PHP skript, zkus to dát do googlu, myslim že to je PHP Banner. Tam si nastavíš kolik bannerů chceš zobrazit, třeba 4 a pokžadý když se načte stránka tam jsou jiný bannery.
Miloš
Profil
Ayrton1
PHP ti neudělá rotování během načtené stránky; když už, tak v kombinaci s javascriptem (ajax).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0