Autor Zpráva
Alastor_Kopál
Profil *
Jak by mohl uživatel pouhým odkazem přesměrován a zároveň by¨mu byla vymazána hostorie o mojí stránce (případně historie celého dne)
bohyn
Profil
historie smazat nastesti nejde.
Bubák
Profil
Maximum, kterého jde dosáhnout, buda asi location.replace
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-window.html#location

Co tě vede k omezování uživatelů?
Alastor_Kopál
Profil *
to že sem línej si přečíst knihu o php
Měsíček
Profil
PHP, historii stránek ovšem také neumí smazat :)
Alastor_Kopál
Profil *
:-) ne to nechci
Alastor_Kopál
Profil *
Víš já sem se několikrát pokoušel dělat databázi uživatelů (prostě přihlašování a registrování) ale když nerozumím php tak nemám šanci to udělat
Alastor_Kopál
Profil *
proto si dělám přihlášení pomocí metody GET a pomocí rámů ( když se uživatel přihlásí tak se mu do historie zapíše jen ta stránka na které jsou rámy umístěny) ostatní stránky které uživatelé projdou už se do historie nezapíše pokud nezmáčkenme F5
bohyn
Profil
Alastor_Kopál
A coze to ma spolecneho s historii v prohlizeci? Neumim PHP tak vsem zatrest smazu historii?
Bubák
Profil
Pokud se nepletu, tak jediné, co PHP dokáže smazat, jsou cookies a i pro práci s cookies naštěstí platí pár omezení.
habendorf
Profil
proto si dělám přihlášení pomocí metody GET a pomocí rámů ( když se uživatel přihlásí tak se mu do historie zapíše jen ta stránka na které jsou rámy umístěny) ostatní stránky které uživatelé projdou už se do historie nezapíše pokud nezmáčkenme F5

Wie bitte?
Alastor_Kopál
Profil *
?
panther
Profil
Alastor_Kopál
tipoval bych si, že habendorf nepochopil tvůj myšlenkový pochod ;-)
Alastor_Kopál
Profil *
asi
panther
Profil
Alastor_Kopál
asi
tím jsem ti chtěl naznačit, abys svůj příspěvek rozvedl. habendorf totiž nebyl jediný, kdo měl tento problém..
Timy
Profil
Alastor_Kopál
Bude rychlejší, když si naučíš PHP a uděláš to v něm, než když spatláš tenhle nesmysl, který jsi vymyslel ;-).
Nox
Profil
Alastor_Kopál
Souhlasím s Timym...nauč se PHP a nebudeš muset vymýšlet takového krkolomné nefunčknosti

u svých dotazů neuvádíš celkový smysl toho, čeho chceš dosáhnout,
ale vždycky v tom cítím nějaký obskurní způsob něčeho rozumného, je dobré uvést i toto, potom ti tu
budou moct poradit třeba lepší způsob, než máš naplánovaný
Alastor_Kopál
Profil *
Jo tak doporučili by jste mi nějakou knížku nebo nějaký server ?
Alastor_Kopál
Profil *
habendorf
ne já protože neumím php tak to musím udělat takovým šunckým způsobem který stranky co chci schovat zapíše do historie

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0