Autor Zpráva
svasik
Profil
Ahoj... opravdu jsem nevěděl kam zařadit tento příspěvek... ani nevím zda li někoho bude zajímat, protože možná bude "hloupej".

Zdá se mi škoda že se nepoužívají v konstrukci stránky rámy... používal jsem je asi jako většina programátorů uplně na svém startu. Později jsem používal vnořený rám (iframe), který mi připadá teď mnohem praktičtější (samozřejmě ho nepoužívám... vkládám pomocí php). Ale když se k tomu teď vracím, tak opravdu... nemusí se řešit žádná otázka kódování stránky, ani nic podobného.
Jestli někdo máte důvod, proč ho nepoužívat, prosím napište, protože dost vážně přemýšlím o vrácení na onu cestu rámů.
yFang
Profil
svasik
Hlavní důvod proč nesnáším rámy je nemožnost odkázat na konkrétní stránku, vždy odkaz směřuje na tu úvodní.
Bubák
Profil
Problémy rámu jsou sepsány na www.jakpsatweb.cz/ramy-problemy.html

nemusí se řešit žádná otázka kódování stránky
Musí, jak pro FRAMESET, kvůli tagům TITLE a NOFRAME, tak pro každou stránku v rámu.

yFang
nemožnost odkázat na konkrétní stránku
Já s tím nemám problém, ale taková stránka zpravidla osiří.
Str4wberry
Profil
Jestli někdo máte důvod, proč ho nepoužívat, prosím napište, protože dost vážně přemýšlím o vrácení na onu cestu rámů.

Protože to přináší nevýhody, viz kolega Bubák, a pokud používáš PHP, tak je lepší stránky přepínat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0