Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Potrebuju zajistit, aby v IE bylo pod iframe viditelne pozadi stranky, na ktere je onen dotycny iframe. Kdyz tam nedam zadnou vypln, tak IE tam automaticky vrazi bilou barvu. Ve firefoxu se mi prusvitnost povedla. Nedoufam moc v reseni, protoze si myslim, ze je to nedostatek IE, ale prosim, poradte. triss
Trája
Profil *
A co místo Iframe použít div:

<div style="width: 400px; height: 200px; overflow: auto; background-color: transparent;">
Obsah toho rámu: <h1>text</h1><p>Text, text.... atd. (nikoliv <iframe>!)
</div>

Těch 200px to nepřeteče, když to bude delší, tak s overflow: auto to zobrazí rolovací lištu.
Cirdan
Profil *
Těch 200px to nepřeteče, když to bude delší, tak s overflow: auto to zobrazí rolovací lištu.

:: Vaše jméno
Super toto som uz dlho hladal, cumel som ja ... na tychto strankach pol roka a nechapal som na co to je, tot mi to ozrejmilo....
Super dikes bomba spica... :-))))
Anonymní
Profil *
panove, diky za radu, bohuzel je problem nekde jinde.
div muj problem neresi. potrebuju aby mi vicero odkazu na "prvni.html" oteviralo v urcite cast plochy "prvni.html" jine html dokumenty (myslim, ze se tomu rika vnorena stranka.) Diky triss (bohuzel jsem se jednou prihlasil z domova a nejak nejsem schopny se odjinud pod stejnym heslem prihlasit, proto ten zoufaly anonym.)
Honza Hučín
Nemám čas to testovat, ale nefunguje v IE background:transparent?
ja triss
Profil *
IE misto transparent hodi bilou, ostatni browsery nemaji s transparenci problemy.
gabriel
Profil *
Na tagu iframu se dá nastavit allowtransparent="true". Funguje to perfektne i v IE6.
gabriel
Profil *
OPRVA - správně je ALLOWTRANSPARENCY="true"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.