Autor Zpráva
Pepouš
Profil *
Chtěl jsem se zeptat zda je možné vytvořit v bgsound něco jako play list, že bych tam dal třeba 3 písničky a dalo se mezi nima nějak přepínat, nebo aby hráli třeba jen za sebou...
Jakub
Profil
No bgsound je lepší nepoužívat. Myslím, že víc než jeden soubor jako argument použít nejde. Nejjednodušší bude z těch tří zvuků udělat jeden, ve kterém půjdou za sebou.
Další kostrbatá řešení by určitě šla vymyslet, jako začít přehrávat jeden, pak po stanované době (jak dlouho trvá ten první) začít přehrávat druhý (embed+JS) atd. Ale myslím že by to nebylo moc fční ani elegantní.
Celkem vyčerpávající článek najdeš na
http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
Radek Hrabůvka
Profil
Jeden kostrbatý nápad jsem teď dostal. Playlist stránka coby vyskakovací okno, s iframe. Obsah iframe podle odkazu, a byly by to stránky jako tichá (výchozí), písnička1, 2, 3... Kód pro vyskakovací okno najdeš na: Otevření nového okna, kapitola Blokování nových oken.
Pepouš
Profil *
díky, spojil jsem 3 písničky dokupy a je to..
peta
Profil *
Pepouš: playlist se dela javascriptem, ktery prepisuje obsah nejakeho divu bgsoundem. Ale JS je jine forum.

Nejaky priklad (ale chtelo by to cely upravit) mam na www.volny.cz/peter.mlich/emelodie.htm
Cirdan
Profil *
no ale kludne si mozes urobit aj obycajny playlist vnapriklad vo winampe... playlist.m3u v ktorom budes mat umiestnene cesty ku pesnickam a odkaz bude viest na ten playlist.... z kotrehosa budu potom tahat jednotlive pesnicky....
peta
Profil *
Jsem to upravil na:
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/melody.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0