Autor Zpráva
Petr B.
Profil *
Zdravim, možná vám to příjde hodně směšný.. Chci se zeptat jestli by mě někdo z vás mohl naučit pěkně vypadající web..Díky.. je mi to trapný

Moderátor Chamurappi: Když zakládáš vlákno, máš tam zcela jasně napsáno: „Titulky typu ‚pomoc!‘ jsou k ničemu.“ — totéž samozřejmě platí i pro „Potřebuji pomoc“.
kajaman
Profil
Petře,

z Tvého dotazu je zřejmé, že moc nevíš, co hledáš. Začni studovat od začátku: HTML, CSS.
Petr B.
Profil *
no já bych se chtěl naučit webdesign..
grimword
Profil
pred par dny jsem tady psal a daval odkazy na tema "Jak se naucit webdesign"
dparizek
Profil
Udělat hezký web neni zas takový problém. Stačí, když si pohraješ s grafikou a spokojíš se s webem, který nebude validní. Pak to může být i práce jen na týden :)
SwimX
Profil
dparizek
spokojíš se s webem, který nebude validní
Validita není ukazatel kvality webu.

Pak to může být i práce jen na týden :)
no to teda nevím.
AM_
Profil
Validita není ukazatel kvality webu.
Pokud ti nezáleží na SEO a správnosti zobrazení v různých prohlížečích, tak možná ;)
Validita je velice důležitá věc a není takový problém jí dodržet (pokud se nesnažíš začít hned třeba s XHTML STRICT). Doporučuji psát od začátku validní weby nebo se o to alespoň snažit.
SwimX
Profil
AM_
to se budu hádat.

Pokud ti nezáleží na SEO
validita ne to nemá ani ten nejmenší vliv

zobrazení v různých prohlížečích
další nepřesnost. Je mnoho nevalidních webů (samotný validátor třeba) a přesto je zobrazen správně

Validita je velice důležitá věc
není

XHTML STRICT
XHTML stejně většina loidí jenom definuje v DOCTYPu, ale pak si dál píšou zprzněné HTML
Chamurappi
Profil
Reaguji na AM_:
Vyhledávače nevalidují, prohlížeče také ne. Validita je přežitek.
Sám jsem sice strávil u validátoru mnoho týdnů, ale tvé doporučení nedoporučuji doporučovat.
yFang
Profil
AM_
Pokud ti nezáleží na SEO a správnosti zobrazení v různých prohlížečích, tak možná
Nechceš nám tu doufám tvrdit, že validní web se vždy zobrazí správně ve všech prohlížečích?
srigi
Profil
yFang
Nechceš nám tu doufám tvrdit, že validní web se vždy zobrazí správně ve všech prohlížečích?

Keby iba toto stacilo...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0