Autor Zpráva
drvaca
Profil *
Dobrý den,
existuje nějaký kód, který přesměruje podle příchozí stránky?

Dám příklad pro pochopení:
Na stránce index1.htm se odkazuje na stránku index3.htm
Na stránce index2.htm se odkazuje na stránku index3.htm
A já chci, aby když vstoupíte na stránku index2.htm, aby tam byla ta stránka, jako když ji otevřete normálně napsaáním adresy, al když tam příjdete ze stránky index1.htm , aby mě to přesměrovalo na index4.htm .
Možná to vypadá jako blbost, ale jedná se o to, ža na mě někdo odkazuje, a já nechci aby na mě odkazoval, takže aby když tam příjde někdo z tý stránky, aby se mu nenačetly moje stránky, ale třeba seznam.cz :)
Díky
SwimX
Profil
drvaca
ale jedná se o to, ža na mě někdo odkazuje, a já nechci aby na mě odkazoval
to nechápu. Nechceš si zvyšovat návštěvnost? Nechceš mít odkazy z jinýhc webů? Tím přicházíš o návštěvníky.. proč to?
tiso
Profil
drvaca - v HTML to nespravíš, potrebuješ PHP alebo niečo podobné. A nie je to 100%-né. Pointa spočíva v práci s premennou
$_SERVER['HTTP_REFERER']
drvaca
Profil *
SwimX
Jedná se pouze o jeden web :)To mě nezabije. A vedou mě k tomu mé osobní důvody :)
drvaca
Profil *
drvaca - v HTML to nespravíš, potrebuješ PHP alebo niečo podobné. A nie je to 100%-né. Pointa spočíva v práci s premennou 1 $_SERVER['HTTP_REFERER']
Díky, nevíš někde o nějakém návodu pro mouly? :D Nebo nějakém kódu, kde bych akorát změnil adresy stránek? :) Díky
tiso
Profil
drvaca - neviem, vygoogliť riešenie si môžeš aj sám.
drvaca
Profil *
Tak sem zkoušel googit, a pak sem si uvědomil že přes PHP to nepůjde - je to Estránka :D

Budu to muset vyřešit jinak...
Bubák
Profil
<a href="javascript:void alert(document.referrer);">Odkud jsem?</a>
Ukázka: http://teststranek.kvalitne.cz/font1/referrer.html
drvaca
Profil *
Nedalo by se to dát nějak do textu, aby se nemuselo klikat?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0