Autor Zpráva
Baru_unka
Profil *
Nazdar,
chtěla bych se optat a zároveň prosím o radu s tvořením mích 1. stránek s HTML. Jak vytvořit základ... to bych ještě zvládla ale spíš mě trápí jakou barvu vybrat, jaké udělat menu atd... v CCS chápu trošku umím, HTML kód tvořim v PSPad editoru a co mi chybí je ja vytvořit určité věci, jako je: jaké a jak vytvořit menu, jaké pozadí je nejvhodnější... Např. strašně se mi líbí jak si stránky udělal Senior - park. No co dál dodat... Stránky by měli budou prezentovány jako stránky mojí třídy. Budu šťastná za jakoukoli pomoc, návrh a pokud by někdo měl chuť mi i pomoc tyto stránky vytvořit tak ať mi napíše na levickova@seznam.cz.
Předem díky moc za odpovědi. Barča L.
valecekm
Profil
Zdravim..
Nejdriv to chce poradne prostudovat css nebo popripade php bez ktereho se asi neobejdes a bude tam i asi potreba vytvorit nejakej jednoduchej administracni system, pro aktualizovani obsahu abys porad nemusela stranky predelavat rucne. Potom by to chtelo jeste neco malo skusenosti s grafikou, nebo popripade si od nekoho grafiku udelat... Menu se vetsinou dela pres hover efekty v css.. ale na netu najdes spoustu a spoustu hotovejch reseni ktere si muzes poupravit a vlozit do vlastnich stranek.. trebas nejake vychytavicky najdes i na www.dynamicdrive.com :-)
panther
Profil
valecekm
Nejdriv to chce poradne prostudovat css nebo popripade php bez ktereho se asi neobejdes
záleží na rozsahu. Klidně si vystačí s HTML a CSS

a bude tam i asi potreba vytvorit nejakej jednoduchej administracni system, pro aktualizovani obsahu abys porad nemusela stranky predelavat rucne.
předělávat se nic nemusí, stačí obsah vkládat - jedinou nevýhodou proti RS je, že se musí přidávat HTML značky.

Menu se vetsinou dela pres hover efekty v css
možnost to je, dá se udělat i JavaScriptové menu. Záleží na volbě autora.


Baru_unka
v CCS chápu trošku umím, HTML kód tvořim v PSPad editoru
záleží na tom, jestli umíš HTML a CSS na takové úrovni, aby ses mohla na takovýto projekt vrhnout :-)

Budu šťastná za jakoukoli pomoc, návrh a pokud by někdo měl chuť mi i pomoc tyto stránky vytvořit tak ať mi napíše na levickova@seznam.cz.
co si pod pojmem „pomoc“ představuješ? Grafika, kodéra, programátora..? Možná zkus více rozepsat, s čím konkrétněji bys pomoci chtěla.
valecekm
Profil
Panther
jasny.. ovsem vyhoda rs nespociva jen v psani rucniho html kodu.. jde take o spravu celeho webu jako obrazku galerii a podobne.. vse jde jednoduse a rychle... ale pokud se opravdu jedna o nejaky malicky webík, tak uznavam ze psat pro takovi web redakcni system nema asi cenu.. je potom teda lepsi to psat rucne primo v html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0