Autor Zpráva
smonkey
Profil
Ahoj, mam web www.avalanche.clanweb.cz a chtel bych aby kdyz dam www.avalanche.clanweb.cz bylo /index.php a tam bych pak dal odkaz na www.avalanche.clanweb.cz/forum.php , index.htm sem si vytvoril ve front page nahral na forum a do htaccess napsal:

DirectoryIndex index.htm index.php
DirectoryIndex index.php forum.php - ten tam byl

hmm...asi sem to napsal nesrozumitelně, zkusim ujasnit: Forum (phpbb) ktere mi najizdi ted ma koncovku www.avalanche.clanweb.cz/index.php - ja bych chtěl aby se mi na tady te koncovce zobrazila stranka kterou jsem si vytvoril ve front page, a na www.avalanche.clanweb.cz/forum.php by bylo to phpbb forum....
AM_
Profil
To možná ani nepůjde, pokud phpbb interně zpětně odkazuje na soubor index.php, tak ho asi nemůžeš přejmenovat, řešení je nahrát phpbb do složky a do souboru forum.php dát redirect.
Soubor HTACCESS raději nepoužívej, vidím, že nevíš, která bije, a špatným použitím HTACCESSu si můžeš hodně znepříjemnit život.
smonkey
Profil
hmmm...ok jsem zacatecnik, ano porad to odkazuje na /index.php a i pri kliknuti na logo
Drobek
Profil *
musis to dat na FTP a z tama kliknes normalne na instalacku nainstalujes forum na web a mas to....... ale musis se snazit :D delal jsem to tyden a neco ale je to fakt makacka--
smonkey
Profil
lol tak to nedam
AM_
Profil
povídám, nacpi si to fórum do podsložky, ze které ho budeš spouštět, a nepřejmenovávej index.php na forum.php, to je hloupost.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0