Autor Zpráva
Koki
Profil *
Chtěl jsem se zeptat jestli lze nějak udělat toto:
Jakmile na stránku přijde 1000 návštěvník, vyběhne okno, gratulace jste, 1000 navstevnik, mate od nas dárek,
vyplnilo by se to a slo to nekam k administratorovi stranky. Nevíte jak toto udělat? Existuje něco takového?
Alphard
Profil
počítat návštěvníky a 1000. zobrazit popup okno, ale HTML na to stačit nebude
Miloš
Profil
Tak tak, počítání na straně serveru, neboli nejspíš php, zobrazení popup okna na straně klienta, tedy javascript.
Problém bych ale viděl v tom, že bude mít návštěvník vyskakovací okna blokovaná, takž uvidí … slušně řečeno nic.
Koki
Profil *
Takže jak postupovat, php tedy. Existuje na to nějaký script?
drowmirg
Profil *
za 800kc ano
Pontiac
Profil
No tak řešení v php není nijak složité, ale bez javascriptu to nelze udělat ne?
Miloš
Profil
Pontiac
Vždyť to píšu, ne? PHP neumí ovlivňovat velikost a chování okna – právě na takové věci je tu javascript.
Philber
Profil
Já jestli bych mohl za sebe doporučit, tak na vyskakovací okna zapomeňte,..
Proste tam udělat v PHP (doufám že se s tím nějak porvete) takovou tabulku Vyhrál jste ako 1000. návštevník získavate dárek,... prosím vyplňte formulář pro zaslání dárku... Vyskakovací okno je nehezké, kazí to dojem a věrohodnost
Koki
Profil *
ale nějak to musí vybafnout na toho 1000 návštěvníka ne?
Anonymní
Profil *
uplne jednoduche, zapises si do db navstevy (pri rovnakej ip nie) a ked bude navsteva 1000, 2000, 3000 tak das if($navsteva=="1000"...{ window.open...

dufam ze chapes ako to myslim
Miloš
Profil
Koki
Vybafnout klidně tak, že z toho uděláš první odstavec na stránce (ale pozor na cache).

Anonymní
Proti window.open mluví fakt, že je běžným jevem blokování vyskakovacích oken.
Hojte
Profil *
Ahoj,
napiš mi na hojte@centrum.cz a já Ti něco podobného udělám.
Watchick
Profil
Anonymní
respektive spíše
if($navsteva % 1000==0)
_es
Profil
Len či to ten 1000 návštevník nebude ignorovať, zvyknutý z iných webov na to, že sa podobné oznamy zobrazujú každému prvému návštevníkovi.
Philber
Profil
_es tak to nechat postoupit dalšímu... zaleží či se toho chtejí zbavit

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0