Autor Zpráva
loping
Profil *
ahoj,

hledám nějaký free hosting - potřebuji standartní vybavení - php, mysql ... potřeboval bych něco, kde je rychlý přístup k databázi - mám hodně záznamů ... vůbec, jde mi o RYCHLOST celého free hostingu - tahám totiž z něho relativně velké soubory

pokud někdo ví, prosím poraďte

Díky,
Mirek
Matty
Profil
loping
Tak chceš rychlost nebo free hosting? Tyhle věci se totiž většinou vylučují.
Pokud si trváš na rychlosti, tak si zaplať nějaký levnější hosting, kde za těch pár korun měsíčně dostaneš záruku nějaké rychlosti, dostupnosti...
loping
Profil *
to Matty: vím, že chci asi moc, ale :) ... jde mi v prvé řadě o freehosting - nechci platit (nebudu to zas až tak využívat), nicméně chci, když se k tomu dostanu, ať to běží co možná nejrychleji ... jsem na www.wz.cz a pár lidí mi říkalo, že obecně patří k pomalejším - tak proto se ptám
Nox
Profil
loping
www.profitux.cz
Alastor_Kopal
Profil *
Já doporučuji www.ic.cz

je tam prostor 250 MB (pro databázi emaily a pro webový prostor)

blbá je tam reklamní lišta ale na tu jsem si zvykl (kromě toho je ic lepší i ve funkci mail wz.cz ti nic neodešle)
Bubák
Profil
Alastor_Kopal
Už asi rok se mi ic.cz připadá subjektivně pomalejší, než wz.cz, ale v tomto případě bych ani wz.cz nemám odvahu doporučit.

kromě toho je ic lepší
Třebas pro mě je lepší wz.cz, ale každý má jiné požadavky a vítám jak konkurenci, tak možnost výběru.

ve funkci mail wz.cz ti nic neodešle
Mi na wz.cz PHP mail funguje.

Na nic z toho, co zde píšeš, se loping neptal.
imploder
Profil
wz.cz ani ic.cz rozhodně nejsou rychlé hostingy. oproti nim hy.cz je velice rychlý.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0