Autor Zpráva
Honya
Profil *
Zdar!
Chci se zeptat jak bych mel vytvorit galerii (cca 250 obrazku) s textem k jednotlivym obrazkum.
Zkousel jsem to programkem HTML Album, ktery pracuje pres Javascript (otevira obrazky z galerie v novem okne). Javascript bohuzel neovladam. Chtel bych proto poradit, jak dosahnout toho, abych mel galerii s obrazky a originalnim textem ke kazdemu a slo to otevirat v novem okne. Diky moc
Mistr
Profil
Prográmek HTML Album neznám, takže Ti s ním bohužel neporadím.

Není ale 250 obrázků na JavaScript trošku moc? V tom JavaScriptu by se to asi muselo řešit přes pole (Array). To jen, kdybys to třeba hledal u Yuhůa na www.jakpsatweb.cz
peta
Profil *
Honya
www.volny.cz/dvereapodlahy/
//vampierka.wz.cz/
si okopiruj script, popisek je stejny, jako je v altu obrazku.
Na JS neni vubec nic tezke, staci si upravit priklady na www.jakpsatweb.cz Javascript - priklady
Honya
Profil *
To Mistr
Diky......mno nezbyva nez se opravdu naucit se JavaScript.

To peta
Nene, spatne jsem se vyjadril. Ja chtel, aby se ten jedinecny popis zobrazil zaroven s tim jedinecnym obrazkem originalni velikosti az v novem okne, a nikoli uz v galerii (u thumbnails).
peta
Profil *
Honya
//vampierka.wz.cz/jvl/ Klikni na Key a klikni na pokladnicka.
Takove scripty jsem nekde i videl, delaji to pres jmenoramu.write(neco)
Ale nepotreboval, je to nesmysl neco zobrazovat v popup okne. Proc? A co kdyz ma nekdo popup zakazany na urovni vubec zadne neotvirat? Bezna uroven je neotvirat popup pri <body onload="">
Fred
Profil
Honya Stáhni si JAlbum a u některých skinů zadáš popisky při generování, budeš potřebovat Javu.
Havel-st
Profil *
kdysi jsem používal tohle (294 kB):
http://www.ifn.ru/ifalb4.zip
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0