Autor Zpráva
11711
Profil *
Ahoj, mám problém....... Mám vytvořenou stránku (v poznámkovým bloku) a mám dvě prosby o pomoc:
1) vlevo mám odkazy a když na ně kliknu, zak se mi ty stránky otvírají v okýnku pro odkazy (já ale chci, aby se otvíraly na tom místě, kde mají (tím myslím na tom hlavním místě uprostřed).
2) chtěla jsem si umístit stránku na www.webzdarma.cz a tam mi řekli, že se mi stránka neobjevuje, protože neumím používat rámy. Učitelka nám napsala, jak to máme psát, jenže to je asi ten způsob s rámama. Můžete mi napsat, jak je zruším (jde to vůbec???)? Potřebovala bych konkrétní příklad, protože tomu opravdu vůbec nerozumím a nevím, co dělat, páč jsem úplnej počítačovej antitalent. Děkuju za pomoc :-)
panther
Profil
11711
ať už jsi v bodech 1) a 2) napsala cokoliv, věštící kouli nemám, nevím, jak ten tvůj kód vypadá a tudíž ti nelze pomoci. Dej odkaz na stránku, třeba právě na wz.cz.
11711
Profil *
www.strankaolvech.kvalitne.cz
Miloš
Profil
Základní konstrukce je OK:
<html>
<head>
<title>Lev</title>
</head>
<frameset rows="33%,*">
   <frame name="hlavička" src="pozadi.html">
   <frameset cols="20%,*">
      <frame name="Odkazy" src="odkazy.html">
      <frame name="obecne" src="obecne.html">
</frameset></frameset>
</html>

a soubory pozadi.html, odkazy.html a obecne.html existují a jsou na svých adresách dostupné.

Problém bych hledal v tom, že se ti před to všechno (a před HTML) nacpe WZ reklama.
Takže imho nejde o to, že neumíš používat rámy, ale právě v té reklamě.
Mimochodem na locale ti stránky, předpokládám, fungují.

Ještě mě napadlo, zda by nepomohlo kód začít doctypem:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN">
11711
Profil *
a to <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN"> mám vložit kam? za <html> nebo úplně za začátek před <html>???
Miloš
Profil
Úplně na začátek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0