Autor Zpráva
Adolph
Profil *
Zdravím,
mám problém. Upravil jsem trochu RS2 abych tam měl forum phpBB 3.0.5. Udělal jsem to pomocí iframe, takže hlavička stránky zůstává stejná a forum je v iframe. Nevím jestli je to dobrý nápad, no vypadá to dobře, až na jeden drobný, avšak zanedbatelný problém - na některé tlačítka nelze klikat. Je to u všech tlačítek a u některých odkazů. Taky u textových polí je problém, nelze do nich kliknout pro psaní, resp. někdy to jde bez problému, při psaní příspěvku se ale musí klikat do pravého - horního rohu textového pole.
Bude to tím iframe, o tom moc nepochybuji, ale lze to nějak vyřešit?
Radek9
Profil
Možná to je tím, že to fórum potřebuje větší šířku, a když si to dal do iframe, tak se stránka zdeformuje.
_es
Profil
Ak je iframe aj okolitý kód na rovnakom serveri, tak by sa to malo dať vyriešiť, no je otázne, či to stojí za to a či by to nebolo lepšie bez toho. Ak tu dáš odkaz na svoj web, tak ti možno niekto poradí.
Adolph
Profil *
Tak já radši upravím vzhled toho fora, nechtěl jsem to dělat protože to moc neumim, ale třeba si nějak poradím. Každopádně velikostí iframu to nebylo, takže mě napadá že některé skripty nefungovaly, přeci jenom forum je v jiném adresáři, takže některé skripty to třeba nemohlo najít... co já vim, ale někdy to zjistim :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0