Autor Zpráva
Erika
Profil *
Ahojky

Už se 2 týdny nemůžu zmavit iframu ze stránek. Počítač zavirován už dávno není, ftp heslo měním a neukládám jak na běžícím pásu, nod zapnutý, nikdo jiný k heslu přístup nemá... A každé 2 dny se tam nějaký jiný (i když vcelku podobný objevý. Pomooooc :)
www.kolejbudec.unas.cz
Matty
Profil
Erika
Máte na webu virus — co s tím?
Erika
Profil *
Myslis ze jsem to necetla? Vsechno jsem uz podle navodu delala 300krat :(
pEeLL
Profil
Erika
pokud jsou stranky staticke tak jak se tvari (.html) napadaji me jeste dve moznosti.
1, na ftp je nahrany jeste nejaky jiny soubor diky kteremu ma utocnik moznost menit ostatni soubory. muze byt klidne v nejakem adresari apod. pravdepodbne s koncovkou .php
2, vir upravil program pres ktery se prihlasujes na ftp a ten heslo pri prihlaseni preposle. nod tohle nemusi detekovat. ale to uz je dost nepravdepodobne.

zkusil bych se prihlasit z jineho pocitace a z nej zmenit heslo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Eriku:
Myslis ze jsem to necetla?
To se snadno pozná, píše se tam: „Na zavirované stránky nikdy neodkazujte.“ — tys odkázala.

Vsechno jsem uz podle navodu delala 300krat
Pravděpodobně děláš někde chybu. Nevíme kde a není v naší moci to zjistit.
Erika
Profil *
Chamurappi

Díky za odpověď že nevíš kde je chyba. To mi stačilo napsat takhle...Ani já nevím kde byla, proto jsem tady založila diskuzi.
Ale promiň pane vládče, urážet mě nemusíš.. To se snadno pozná..haha
V každé jedné diskuzi o virech tady všichni odkazují na svoje stránky protože neví kde ta chyba je..Já věděla kde je, jen jsem ji nebyla schpona permanentně odstranit. A mimochodem ty stránky už nebyli zavirované, když jsem na ně odkázala. Takže díky za nic.. po 350 se mi nějakým zázrakem podařilo, že se tam to svinstvo nevrací a nic jsem neudělala jinak..
tiso
Profil
Erika: „Takže díky za nic..
S takýmto prístupom ťa poprosím aby si sem už ani nechodila, ďakujem.
Erika
Profil *
Chamurappi

Až teď jsem pochopila na co poukazuješ..nedala jsem tam uvozovky,nebo pre, ale ty stránky nebyly zavirované. Před tím než jsem sem psala jsem to znova všechno vyčistila. Promiň...ale pěkně mě naštvala ta tvoje pichlavá poznámka.
Jenom jsem nevěděla, jak se tam to svinstvo dostává zpátky a proč mu to trvá vždycky 2 dny, když se tam připojuji každý den...
Erika
Profil *
tiso

Nehnevaj sa, ale je to pravda. Táto diskusia mi vždy dobre poradila, a je mi ľúto, že som tam nechala ten odkaz. Ale keď mi tu niekto vynadá a nakoniec napíše že sa to nedá zistiť, tak sa nediv že to napíšem.
Erika
Profil *
Asi by bolo fajn túto diskusiu vymazať. Pre iných tu rady nie sú a aby sme sa tu urážali.., tak to by sa tí chudáci čo hľadajú odpovede ešte viac naštvali.
Je mi ľúto že som vyletela, ale popravde som tú originál radiacu stránku nepochopila a nedošlo mi že keď sem dám jej adresu, tak sa spravý hyperlinka. Ale opať opakujem že už nebola zavirovaná.
Keby som tú originálku nečítala, tak by som vobec nevedela, čo robiť.. Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na Eriku:
Ale promiň pane vládče, urážet mě nemusíš
Já tě neurážím.

Pre iných tu rady nie sú a aby sme sa tu urážali..
Ani ty mě neurážíš. Nebo ano? :-)

Ale opať opakujem že už nebola zavirovaná.
Pak nebyl důvod na ni odkazovat. A nebo jsi mohla zmínit, že teď tam vir není (ačkoliv nebylo jisté, že to tak vydrží — jistota je jistota).

po 350 se mi nějakým zázrakem podařilo, že se tam to svinstvo nevrací
Gratuluji.

popravde som tú originál radiacu stránku nepochopila a nedošlo mi že keď sem dám jej adresu, tak sa spravý hyperlinka
Zkusil jsem teď vylepšit onu radu, je už jasnější?
Erika
Profil *
hehe Jé diky :) fakt to už teď pochopí i blboň jako já :) Zkusila jsem co mi poradil PeELL a smazala všecho nepotřebné z ftp..Asi tam fakt něco bylo uložené, protože už je ten had v klidu :) Ještě jednou se všem omlouváááám :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0