Autor Zpráva
JANKO007
Profil
AHOJTE PROSIM VAS UZ SOM ZUFALI A POTREBUJEM POMOCT ROBIM SI STRANKU A CHCEL BY SOM VAS POPROSIT CI BY STE MI POSLALI HTML KOD A TO TAKY ZE KED MI NIEKTO PRIDE NA STRANKU TAK ABY SA SPUSTILA PSNICKA [/b][b] DAKUJEM VELMI PEKNA A ZA SKORU ODPOVED
Miloš
Profil
1) NEKŘÍČ, NEDÁ SE TO ČÍST!
2) Víš co je to interpunkce a diakritika? Proč to nepoužíváš? Kdo to pak má po tobě číst?
3) http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
4) Nedávej na stránku žádné nevyžádané zvuky, nebo přijdeš do pekla!
Taurus
Profil
Jen to ne, prosím. 95 % lidí to bude dost vadit. Stejně tak jako je otravné, když píšeš capslockem, bez diakritiky a interpunkce...
JANKO007
Profil
Ahoj prepac za caps lock =(potrebujem len ten html kod =( proim ta budes taky doby a posla by si mi html kod ja by som si ho len pak skpiroval do mojho suboru ... a sry za ten odkaz na stranku
JANKO007
Profil
Miloš

Ja som to tam skusal a nejde mi to =( tak som sem pisal ze ci by mi niekto poslal cely ten html kod a ja by som si uz len tam vlozil odkaz na stranku
panther
Profil
JANKO007
a nejde mi to
asi je to rozbité.

tak som sem pisal ze ci by mi niekto poslal cely ten html kod a ja by som si uz len tam vlozil odkaz na stranku
já bych toho chtěl. Projev trochu snahy, nefunguje-li ti tento návod, zkus pohledat jinde. Klíčová slova hledání znáš.
JANKO007
Profil
panther
ano ale vacina z vas tu uvedie priklad ako to ma vypadat no ja som chcel len priklad aby som si ho mohol potom skopirovat ... kazdy sa nevyznam moc v pc chapes
Bubák
Profil
JANKO007
Možná máš němý prohlížeč.
Písnička, kterou sos zvolil, není zatížena autorskými právy? Doporučiji ti dát si na to majzla, jinak se ti můža stát, že se nedoplatíš, až po tobě bude slovenská obdoba naší OSA Nostra chtít peníze za nelegální zveřejnění díla.
JANKO007
Profil
Bubák
ona ta pesnicka je normlane na webe a da sa pocuvat preto bol aj zverejneny odkaz ... skusal som uz vsetky nozne variacie a stale mi to nejde
Bubák
Profil
sa nevyznam moc v pc chapes
skusal som uz vsetky nozne variacie a stale mi to nejde
To muselo vypadat. Zkus postupovat od jednoduchého je složitějšímu, mám dojem, že bys s nulovými znalostmi chtěl mít hotový ještě tento víkend web, ze kterého se všichni posadí na pozadí.

Nefunguje to! aneb jak napsat dotaz
JANKO007
Profil
Bubák
=) ja sa moc nevyznam ja si nechcem robit www stranku ale iba upravit profil na jednej stranke vola sa geocaching sk alebo geocaching com a na tej strnke podporuje uprvava profilu html jazyk no chcem si urobit nieco vynimocne ako maju iny chapes tak hladam nejkae coool funkcie v html
Bubák
Profil
Pochop, že na obecnou otázku můžeš dostat jen obecnou odpově%d, a tu jsi od Miloše dostal.

Pokud ti dělá problém upravit si kód na míru po použití copypaste, pak nezbývá, než Práce a zakázky.
panther
Profil
JANKO007
ale iba upravit profil na jednej stranke
v tom případě bych to tipoval na špatnou cestu k souboru. Nevím, jestli si můžeš do profilu nahrát hudební soubor. Pokud ne, musíš na něj odkazovat absolutně tam, kde je, tedy s „http“ na začátku.

Pokud to nebude fungovat ani nadále, budeš se muset smířit s tím, že budeš bez zvuků na pozadí.
JANKO007
Profil
aha uz tomu zacinam chapat tak teda nemusi ist vsade nahrat hudoby subor mam pravdu ???
panther
Profil
JANKO007
mam pravdu
ano, přesně tak.

???
zasekává se ti klávesa s interpunkčním znaménkem signalizujícím otázku, dělej s tím něco.
Bubák
Profil
panther
Některé prohlížeče jsou němé (nepočítám pluginy), takže v nich hudba nepůjde.

JANKO007
Hraje ti hudba na stránce www.jakpsatweb.cz/zvuky.html?
Naštěstí (naneštěstí) drtivá většina prohlížečů podporuje flash, dej na stránku flashový přehlávač hudby, třebas tagem EMBED, odkaz na stránku, kde si naklikáš vytvoření přehrávače, najdeš někde v hlubinách této diskuse.

Pokud se cítíš hodně kůl, můžeš laškovat s tagem AUDIO.
Taurus
Profil
panther
Ale no... :-) Sice je lepší používat otazník, ale občas přípustné (resp. bych za to nekáral, je to už přehnané) může být i "?!", "!?" a "???".
panther
Profil
Taurus
resp. bych za to nekáral
já nekárám, jen upozorňuji, aby jej JANKO007 stihl vždy odseknout včas, aby nenastaly zbytečné problémy.
JANKO007
Profil
[#17][panther
Taurus
no uz tomu chapem dik hosi mate u mna pivo =)
qwerty00352
Profil
Sorry že píšu do staryho topicu ale chtěl bych jen navázat. chtěl bych dát na web nějakou písničku ve formátu mp3. ale s tým že by se to automaticky zaplo při najetí na stránku ale aby tam bylo i Play/Pause/Stop+posuvník pozice mp3. Přinejlepším kdyby tam šla dát "Lišta" z KMPlayer.
panther
Profil
qwerty00352:
nejsnáze pro tebe použít nějaké hotové řešení. Aby tam byl i posuvník, nevím, jestli to půjde i jinak, našel jsem flashové řešení. A je jich spousta dalších, stačí chvíli googlit.

Yuhů na JPW naznačuje, jak vytvořit události na spouštění a pozastavování, pozici asi nezjistíš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0