Autor Zpráva
samoch96
Profil
Viem spravit odkaz na inu stranku aj po kliknuti na odkaz sa mi stranka zobrazi, ale neviem, ako mam hmtl upravit tak, aby sa mi po kliknuti na tie slova, v ktorych je odkaz zobrazil v novom okne poradte mi tu vam davam aj stranku:
http://www.trieda-8b.estranky.sk/stranka/koncorocny-vylet
je to ten cerveny text ...

diky
Hitman
Profil
Heslo nám neřekneš?

Mělo by to být v administraci, při přidávání odkaz by to mělo jít zvolit.
johnl
Profil
Na stránky uživatela trieda-8b je potrebné sa prihlásiť.
Takhle ti nikdo nepomůže :D

Pokud chceš odkaz otevřít v novém okně přidej mu
target="_blank"
Bubák
Profil
Na stránky uživatela trieda-8b je potrebné sa prihlásiť.
Takže nic.
samoch96
Profil
JEŽÍÍŠ MÁÁRIa párdóóón !!! heslo je :
trieda4ewer

.. neni to moja stranka, ja ju iba kamaratke vytvaram ..... vsetko cely obsah je moj ale inac ju prevazkovat ja nebudem ...
samoch96
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto 25. srpna do kontejneru… a o pár dní později zase zpět.

TOTO JE CELÝ KÓD TOHO ODKAZU .... KTORÝ SA MI OTVORY V TEJ ISTEJ KARTE, V KTOREJ JE OTVORENÁ WEB STRÁNKA, ALE JA BY SOM TO CHCEL, ABY SA TO OTVORILO V NOVEJ KARTE:
<p align="center">&nbsp;</p>
<div align="center"><a href="http://www.trieda-8a.estranky.sk/stranka/koncorocny-vylet"><strong><font size="5"> DO ANKETY MôŽTE ZAHLASOVAŤ PO KLIKNUTÍ SEM !!! </font></strong></a></div>
<p align="center">&nbsp;</p>
Chamurappi
Profil
Reaguji na samocha96:
Smazal jsem ti příspěvek, protože porušoval závazné pravidlo č. 3.
Odpověď jsi už dostal, dělá se to atributem target="_blank" na odkazu.
samoch96
Profil
jezis maria aj s vasim velkym pismom co vam to robi ..........
samoch96
Profil
dělá se to atributem target="_blank" na odkazu.

ale ja som tam ten odkaz (do toho prispevku co ste vymazali) dal preto, aby ste mi povedali, kam to target .. mam dat a teraz neviem !!!
Chamurappi
Profil
Reaguji na samocha96:
Tři vykřičníky považuji také za výstřední a nadměrné formátování. Piš laskavě normálně (pokud možno s diakritikou — to je závazné pravidlo č. 1) a nikdo tě mazat nebude.

Ten target dáš do odkazu. Nevíš-li, jak poznat, co je odkaz, viz základy HTML na JPW.
fuckin
Profil
samoch96
Uvedom si prosim na jakem jsi prave foru. Tady na tve vystrednosti typu "jezis maria" a "!!!" neni nikdo zvedavi.

Jiz ti zde bylo nekolikrat receno co mas udelat. Asi ti jak vidim unikly naproste zaklady.
Kdyby ses potrapil trochu sam a pohledal mozna by ses i neco sam naucil.

Jestli nevis kde hledat tak zkus www.google.cz, asi tomu nebudes chtet verit ale co tam napises tak to ti to najde.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
tiso
Profil
fuckin: ...a ty stále píšeš bez diakritiky...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0