Autor Zpráva
Pájík
Profil *
Zdravím mám malý problém a proto se obracím sem...mám na webu 2 formuláře..a chci aby se po kliknutí na ně otevřelo malé okno do ve kterém jsou dané informace..jenže..když se mi to podaří udělat nemůžu je nacpat vedle sebe..jsou pod sebou..když je mám vedle sebe tak po kliknutí na ten druhý se mi stejně otevře okno s tím prvním..nevíte někdo co s tím ?

Takhle jsou pod sebou a fungujou (ale nechci je mít pod sebou)
<form name="form1" method="get" action="stranka.html" target="_blank" width="150" height="200">
        <input name="Submit" type="submit" id="Submit" value="PRVNI OKNO"></form>
	
	<form name="form2" method="get" action="stranka2.html" target="_blank" width="150" height="200">
        <input name="Submit3" type="submit" id="Submit3" value="DRUHE OKNO">

     </form>

zkoušel jsem to už všeliak ale nevím jak to udělat...


Jo a ten druhý zápis vypadá takhle
<form name="form1" method="get" action="stranka.html" target="_blank" width="150" height="200">
        <input name="Submit" type="submit" id="Submit" value="PRVNI OKNO">

        <input name="Submit3" type="submit" onClick="MM_openBrWindow(stranka2.html,'stranka2','scrollbars=yes,width=530,height=650')" value="DRUHE OKNO">
      </form>

ale po kliknutí na stránka 2 se mi stejně otevře stránka jedna :(
MCKAY
Profil
Vkládej kód mezi , a ukaž živou ukázku, bude to pro ostatní mnohem snadší ti pomoct
peta
Profil
MCKAY OT :)

Pájík
Zkousel jsi tabulku? CSS?

<form name="form1" method="get" action="stranka.html" target="_blank">
<input name="Submit1" type="submit" value="PRVNI OKNO">
<input name="Submit2" type="submit" value="DRUHE OKNO">
</form>
Podle stareho zpusobu formular muze mit jen a pouze 1 odesilaci tlacitko (submit).
Nove, nektere servery podporuji, ze ti poslou do PHP i name submitu, ktery akci vyvolal, takze takto zapsane by se to dalo pouzit.

tabulka
<table><tr><td>
<form name="form1" method="get" action="stranka1.html" target="_blank">
<input name="Submit1" type="submit" value="PRVNI OKNO">
</form>
</td><td>
<form name="form2" method="get" action="stranka2.html" target="_blank">
<input name="Submit2" type="submit" value="DRUHE OKNO">
</form>
</td></tr></table>

css
<head><style>form {display:inline;}</style></head>
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
Podle stareho zpusobu formular muze mit jen a pouze 1 odesilaci tlacitko (submit).
To jsi sebral kde? Je to nesmysl. Odjakživa může mít formulář víc odesílacích tlačítek.

Nove, nektere servery podporuji, ze ti poslou do PHP i name submitu
Jak může podpora na straně serveru ovlivnit, jaká data posílá prohlížeč na server?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0