Autor Zpráva
1Rostak
Profil
Jak přesměrovat stránke ze SWEB.cz na nový web 2 řádu.Mám stránky psané v html .Na přesměrování jsem použil <script language="JavaScript" type="text/javascript"> window.location="http://neco.cz" </script> ,ale nezdá se mi to moc zprávné.Přesměrování pomocí 301 si myslím,že nemohu provást.Nechci přijít o pozice ve vyhledávačích.Teď chvíli to šlo pomocí java ,ale teď se zobŕazují obojí stránky vedle sebe .Co stím mám dělat.
MCKAY
Profil
Java a javascript není to samé.

Myslím že bez podpory htaccess a php to nijak jinak nejde.
1Rostak
Profil
To samodřejmě je akorát jsem se špatně vyjádřil.
Nemá někdo nějáký nápad jak to zařídit bez 301
johnl
Profil
MCKAY:
Myslím že bez podpory htaccess a php to nijak jinak nejde.
na sweb.cz je nějaká podpora php (pokud vím)

Buď můžeš použít meta tag což ti asi vyhovovat nebude pokud si chceš udržet pozici ve vyhledáváčích, nebo použít nejjednoduší způsob a to je dát na stránku odkaz.. :)
1Rostak
Profil
to je ale já mám staré stránky html .Co by se stalo kdybych uděla index.php s přesměrováním?
johnl
Profil
1Rostak:
Otevřeš si ten soubor s HTML a uložíš ho s příponou (místo *.html) *.php kód můžeš nechat tak jak je, a přidáš tam jen to přesměrování ;-)
1Rostak
Profil
to já vím,ale to můžu udělat pouze s (index) a co ostatní stránky a ty co měli uložený (index.html) tak těm to nepůjde
1Rostak
Profil
myslím si že je lépe stránku smazat a nechat tam jen přesměrování
johnl
Profil
1Rostak:
Přesně tak a nebo si dát tu práci a přesměrování vložit do všech stránek :D
1Rostak
Profil
jak to myslíš :D myslíš do celé domény to už mám v JavaScript
johnl
Profil
1Rostak:
jak to myslíš :D myslíš do celé domény to už mám v JavaScript
Pokud reaguješ na to nebo si dát tu práci a přesměrování vložit do všech stránek tak to bylo myšleno tak že si otevřeš každý ten soubor té stránky a do něho vložíš přesměrování ;-)
1Rostak
Profil
Tak ti děkuji a končím téma

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0