Autor Zpráva
los_adios
Omlouvám se, jestli se to tu řeší, nestíhám projít všechna témata. V IE 5.01 mi nefunguje ohraničení pomocí CSS kolem odkazu, přesněji asi takto:

odkaz | odkaz | odkaz | odkaz | odkaz | odkaz |

Kde svislá čára je vždy border-right levého prvku. Díky za radu.
Leo
A co na tom nefunguje? Kod a presnejsi popis problemu by nebyl? Leo
Anonymní
Profil *
los_adiosAko máš nastavené pozadie tých "odkazov", neprekrýva toto pozadie ten pravý border? Nebolo by dobré (potom) nastaviť ľavý margin odkazu podľa šírky borderu?
Oswald
los_adios
Problém je, že IE < 6 neumí padding a border u řádkových bloku, řešení najdeš tady: http://wellstyled.com/css-inline-blocks.html
los_adios
Oswald: Díky, to jsem myslel... Bohužel mam v odkazech mezery, takže mi to moc nepomohlo. Jen upřesím, že IE 5.5 SP2 to zobrazuje i s rámečkem a okrajem = korektně... Aspoň vím, kudy se vydat a kde hledat řešení. Díky..:-) (IE5 bych ze zákona zrušil... IE bych zrušil..;-)
Radek Hrabůvka
los_adios Tak se modlíš?
Firefoxi náš jenž jsi na nebesích, posvěť se jméno tvé, přijď království tvé, buď vůle tvá jak na netu tak i na zemi, html náš vezdejší dejž nám dnes, a odpusť jim jejich viny, jakož i my jim vbijem do hlav že IE je šmejd protože kdo ho používá je ******* DEMENT VYMAZANÝ A ZASLOUŽIL BY UTLOUCT !!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.