Autor Zpráva
tomas657
Profil
Zdravím, mám takýto problém: v prihlasovacom formulári mám input pre prihl. meno vyšší ako je bežné, jeho výška je 30px.. (height: 30px). Vyskytol sa mi problém s tým, ked do daného inputu kliknem, tak kurzor má len bežnú veľkosť, nie je vysoký až 30px... skúsil som to vyriešiť pridaním line-height: 30px a pomohlo to... avšak nie vo Firefoxe.. tam je stále malý.. ako to mám vyriešiť?

ked to skúšam riešiť napr. pridaním padding-top: 5px, kurzor sa vo firefoxe vertikálne vycentruje vrámci inputu, čo by mohlo byť... ale tým pádom sa mi to o tých 5px posunulo aj v ostatných prehliadačoch a kurzor vyčnieva zospodu...
Miloš
Profil
Zkus font-size. Já u 30px inputu (a bez „pudinku“ a bez výšky řádku) slavil úspěch už při font-size: 23px; – kurzor se ve FF natáhl přes celou výšku inputu.
tomas657
Profil
Zkus font-size. Já u 30px inputu (a bez „pudinku“ a bez výšky řádku) slavil úspěch už při font-size: 23px; – kurzor se ve FF natáhl přes celou výšku inputu.

problém je v tom, že ja tam nechcem mať také veľké písmo... ak dám font-size: 25px (pri height: 30px), tak sa kurzor síce natiahne, ale písmo je hrozne veľké...
Miloš
Profil
Hm, ale pak mám obavu, že si prohlížeč do výšky kurzoru nenechá kafrat.
tomas657
Profil
ked sa to tak vezme, tak mne vlastne nejde o to, aby bol kurzor vysoký na celý input (30px), ale aby bol vertikálne vycentrovaný... teda môže mať výšku aj 15px, hlavne, že text písaný do inputu bude vertikálne v strede...
Bubák
Profil
Proč ti nevyhovuje přidat horní a dolní padding?

Zkoušel jsem:
display: table-cell; vertical-align: middle;
ale ve FF neúspěšně, Opera to vzala, v dalších prohlížečích jsem nezkoušel.
tomas657
Profil
pretože ak dám padding, tak to všetky prehliadače dajú dobre, ale firefox tam z nejakého dôvodu dá ako keby menší padding... a nie je to vertikálne vycentrované, ale je to pri hornom okraji inputu... čiže vlastne ako keby ten padding odignoroval...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0