Autor Zpráva
imploder
Profil
Má nějaký prohlížeč kromě funkce uložení kódu stránky (tak, jak přišel) i takovou, která by uložila stránku v podobě, v jaké zrovna je DOM, tedy se změnami, které provedl javascript? Musel by se model dokumentu přeložit do HTML (příp. rafinovaněji jenom změněné objekty, pro zachování i těch částí původního HTML, které prohlížeč ignoruje).

Bylo by to dost užitečné jako standardní funkce poskytovaná prohlížečem. Stránky, kde se dá různě šoupat s věcma a tak podobně, si nejde uložit v podobě, do jaké jsem je (pomocí JS na té stránce) upravil. Aby si stav pamatovaly, musí se spoléhat na cookies; velikost cookies je omezená (4KB na stránku), takže si toho stejně nemůžou pamatovat moc.
Chamurappi
Profil
Reaguji na implodera:
Nevím o žádné takové funkci. Bylo by to asi hodně pracné, kdyby to mělo fungovat stoprocentně, protože ne všechny změny jdou snadno vyjádřit v HTML kódu.
V Exploreru existuje jakýsi behavior umožňující zaznamenat jakousi informaci při uložení do oblíbených či při uložení stránky na disk, ale moc jsem ho nezkoumal a asi to má daleko k tomu, co chceš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0