Autor Zpráva
Joan
Profil
Zdravím, vážně nevím, jak IE7 domluvit, aby stále nevyskakovala nahoře nudle, že "Z důvodu ochrany zabezpečení zakázala aplikace IE této webové stránce spustit skripty nebo ovládací prvky ActiveX, které by mohly přistupovat k PC. Další možnosti zobrazíte klepnutím sem..."
Jsem z toho už na prášky, protože:
1) IE7 mi jede jedině offline (netbook nikdy nebyl a nebude připojen k internetu, mám jen pouze na psaní) takže bezpečnostní starost prohlížeče je bezpředmětná
2) používám jen a pouze skript hover.htc stažený z internetu, kvůli funkčnosti přejetím myší v IE6
3) bez povolení na KAŽDÉ stránce mi nefunguje vysouvací menu
4) když zabezpečení zmenším, zase to řve, že bych to takto neměla mít a je to v podstatě začarovaný kruh

Je tento mimořádně vlezlý informační panel doopravdy natrvalo neodstřelitelný nebo budu muset doživotně při každém refresh stránky (vše pouze na lokálu) povolovat, že ano, opravdu chci povolit zablokovaný obsah?
Nastavení IE7 mám defaultní, protože abolutně už nevím, co kde povypínat a pozapínat a pokud mi nějaká laskavá duše poradí, jak nadefinovat, aby si tohoto jediného skriptu IE7 vůbec nevšímal, budu šťastná jak bleška.
Mám dojem, že IE8 (ale už s přístupem na net) mi to dělá taky, i proto ho vůbec nepoužívám, ale kvůli testování musím...
Pěkně prosím o radu a děkuji předem!
Davex
Profil
Tato ochrana jde vypnout viz Problémy se zabezpečením v IE6. Platí to i pro IE7 a IE8.
Joan
Profil
Příteli, neskutečně Ti děkuji za tento odkaz a klopím zrak před svou nepozorností - jak jsem mohla přehlédnout možnost zaškrtnutí "povolit spouštění aktivního obsahu ze souborů v tomto počítači"?!
Už vše funguje jak chci, hurá :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0