Autor Zpráva
Jared
Profil
Zdravím všechny, jen chci předem upozornit, že nejsem žádný odborník, jako většina tady, takže se to pokusím vysvětlit selským rozumem. Měla jsem IE7 teď upgrade na IE8, ale problém je stejný u obou, mám problém s načtením některých webstránek, jen se načítají a pokud si to otevřu přes proxify.com tak tam mi to sdělí, že prohlížeč nepodporuje JavaScript nebo je vypnutý, ale nevím, co, kde a jak, když v zabezpečení mám Aktivní sriptování povoleno, prostě ze dne na den dělá problémy. Mám ještě Mozillu, ale problém stejný, akorát v Mozilla jde nastavení přes about:config tam jsem měla jednu hodnotu jinou místo network.image......0 byla 1, teď jsem to přepsala na 0 , ale nic se nezlepšilo
Máte někdo zkušenosti, co by se s tím dalo dělat? Děkuju za rady
panther
Profil
Jared:
nemůže být problém na straně webové stránky?
Jared
Profil
no na straně webstránky právě problém není, to jsem ověřovala z compu od rodičů, tam jim to nabíhá v pohodě, je to fakt hodně divný a vrtám se v tom už poměrně dlouho a pořád nic
Davex
Profil
Pokud nefunguje Javascript v IE ani ve Firefoxu, tak by ho mohl blokovat firewall nebo antivir. Zkoušela si je dočasně vypnout?
Jared
Profil
aha, tak to zatím ne, kde to můžu zlikvidovat, v centru zabezpečení?
Davex
Profil
Nevím jaký firewall a antivir používáš. Podívej do jejich konfigurace, zda tam někde není zapnuto blokování skriptů. Můžeš ještě vyzkoušet Operu nebo Chrome, zda je tam stejný problém.
Bubák
Profil
Jared:
pokud si to otevřu přes proxify.com tak tam mi to sdělí, že prohlížeč nepodporuje JavaScript nebo je vypnutý
V nastavení proxy je nastavení blokování JS. Když jsem JS vypnul v prohlížeči, tak mi "to" nic nesdělilo.
Jared
Profil
Google Chrome také stejný pouze načítání, teď mě akorát napadá s tou bránou firewall, normálně ji mám zapnutou, ale počítač při každém zapnutí hlásí, že brána firewall není zapnutá, že pc může být poškozen, ale v centru zabezpečení zapnutá je. Používám Avast, ale chci přejít na norton. No já se na ty stránky dostanu přes proxify jen na to základní menu, ale tam mi to sdělí, to co jsem už psala, jinak normálně v IE nic, protože se stránky jen načítají.
Davex
Profil
Celé se to chová nějak divně. Jako první krok doporučuji kontrolu PC na výskyt havěti pomocí antiviru CureIt.
Bubák
Profil
Jared:
Začnene od začátku, nejjednodušším testem, co se ti vypíše na této stránce?
http://teststranek.kvalitne.cz/javascript/
Jared
Profil
to Bubák: testem jsem asi prošla: Javascript je zapnut
Jared
Profil
to Davex: zřejmě si nemůžu nainstalovat další antivirák (CureIt), když už tu jeden mám
Davex
Profil
Jared:
Tento antivir se neinstaluje, stačí pouze stáhnout a spustit.
Jared
Profil
Davex:
stáhla jsem, ale nikde nic se neobjeví, ani kam se to stahuje
Davex
Profil
Bubákovým testem na Javascript jsi prošla, takže hlavní problém je, že se nenačítají některé webové stránky. To může mít řadu příčin - od napadeného počítače až po chybující internetové připojení (nekvalitní signál u bezdrátu nebo vadný ADSL modem - typické pro D-Link DSL-G684T starší než dva roky).
Jared
Profil
Davex:
ano, načítají se pouze jen některé stránky, třeba z těch českým jen pro příklad nejde třeba rajce.dnes.net sice stránka naběhne, alba uživatelů také, ale fotky už ne. Mám bezdrátové připojení, ale je to rok, co to doma funguje, takže mám zkusit kontaktovat firmu, od který mám připojení? Je možné, že jsem si něco umázla v compu spojené s tímto problémem? Na co je Shockwave flash?
Jinak v nastavení compu vypadá vše ok, vše je zaškrtané jak má. Většinou mi nefungují stránky, které něco přehrávají, nefunguje mi např. www.viamichelin.com atd, atd. Takže je potřeba vymazat a nahrát Windows nebo se mám jít zastřelit :)
Davex
Profil
Shockwave Flash je technologie pro animace nebo video na webu. Bez něj by rajce.idnes.cz mělo fungovat bez problémů, ale na některých jiných stránkách může opravdu něco chybět. Pokud se některé stránky dlouho načítají nebo se vůbec nenačtou, tak by to mohl být i problém s bezdrátovým připojením.
Jared
Profil
Davex:
no já se teď hrozím jen toho, jestli jsem mazáním temporary files něco neumázla dál. No stránky se nenačtou, ty ostatní, jen to pořád nabíhá, až mi to sdělí, že to prostě nejde. Takže Tvá rada, kontaktovat firmu (poskytovatele netu), je to pěkný vopruz, každopádně
Lord VILE
Profil *
Mám asi podobný problém u načítání stránek s IE 8.Příklad: při načítání hlavní stránky SEZNAM.CZ se načte jen logo seznamu s lištou pro zadání.Po klepnutí na aktualizaci se stránka načte s hlášením :Dokončeno.Na stránce však došlo k chybám. Byl očekávan znak '}' nebo ')' .Ostatní stránky se mi načítají taky velice pomalu nebo se nenačtou vůbec.Zkoušel jsem nainstalovat FIREFOX,ale problém je stále.
Jared
Profil
Lord VILE:
u nás je po problému, nejdříve jsem samozřejmě řešila problém z naší strany, takže se odinstalovali a znovu nainstalovali nový Windows, ale vše bylo stejné, dnes to vyřešil technik, od společnosti, která nás zprostředkovává internet a byl problém v tom, že jsme neměli VPN připojení.
Lord VILE
Profil *
U mě taky .....ten problém dělá webový štít ,mám AVG 0.9 a když vypnu štít vše je OK.Co s tím ?
Leo
Profil
"když vypnu štít vše je OK.Co s tím ?"

Vypnout štít? Leo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0