Autor Zpráva
Trax
Profil
Zdravím všechny. Mám problém se zobrazením hlavního divu. V IE se mi zobrazuje zcela tak, jak chci. Ale v ostatních prohlížečích (zatím jsem zkoušel jen Mozillu a Operu) se mi hlavní div roztáhne přes pravý i levý div.

  #hlavni {
  background-color: #000000;
  width: 100%;
  margin: 5px 0px 5px 0px;
  padding: 4px 4px 4px 4px;
  }


Když dám šířku 60% tak se mi v Mozille zobrazuje trošku líp. Po drobných úpravách by to bylo asi stejný jako v IE. Jenže jakmile tam je těch 60% tak se mi to v IE zase smrskne. Mohli by jste mi prosím nějak pomoc? Předem díky.

www.minorcreptus.wz.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na Traxe:
Srovnej box model:
* {
  box-sizing: border-box;
  -moz-box-sizing: border-box;
  -webkit-box-sizing: border-box;
}
Trax
Profil
Šlo by to nějak upřesnit? Nějak jsem nepochopil, co mám přesně udělat.

Zkoušel jsem to dát do hlavičky i do externího stylu, ale nic se nezměnilo..
Trax
Profil
Četl jsem si už i nějaký věci o tom na netu, ale pořád se to chová stejně. Poradíte mi prosím?
Trax
Profil
* {
  box-sizing: border-box;
  -moz-box-sizing: border-box;
  -webkit-box-sizing: border-box;
}


Když to napíšu do PSPadu, tak mi to označí v CSS fialovou barvou jako by ten kód neznal.
Davex
Profil
Musíš to vložit mezi značky <style> a </style> nebo do souboru s příponou .css. Pokud to chceš zobrazit samostatně, tak změň režim zvýrazňování syntaxe na "Cascading Style Sheet".
panther
Profil
Davex:
Musíš to vložit mezi značky <style> a </style> nebo do souboru s příponou .css.
to si myslím, že možná vložil.

Pokud to chceš zobrazit samostatně, tak změň režim zvýrazňování syntaxe na "Cascading Style Sheet".
i to by ve standardních barvách PSPadu mohlo být splněno.

Trax:
tak mi to označí v CSS fialovou barvou jako by ten kód neznal.
to je proto, že to nejsou standardní CSS vlastnosti. Což ovšem ničemu nevadí. CSS soubor s nimi nebude validní. Ani to ničemu nevadí.
Trax
Profil
panther,
„tak mi to označí v CSS fialovou barvou jako by ten kód neznal.“
to je proto, že to nejsou standardní CSS vlastnosti. Což ovšem ničemu nevadí. CSS soubor s nimi nebude validní. Ani to ničemu nevadí.

No já to zkoušel vložit do hlavičky a samozřejmě, že jsem tam dal tagy <style></style> , jenže na stránce se nic nezměnilo a v souboru s příponou .css to taky nešlo.
anonymní
Profil *
Trax:
Co takhle zkusit dát pryč width: 100%;? Pak by se to mělo přizpůsobit.
Trax
Profil
anonymní:
To by mi ten problém nepomohlo vyřešit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0