Autor Zpráva
trancemaniac
Profil *
Ahoj,
mám problém s webem http://www.janabelska.com/ v prohlížeči Google Chrome. Většinou po prvním načtení stránky se objeví dolé bílý proužek. Po F5 nebo přechodu na jinou stránku zmizí. Zjistil jsem, že to dělá, protože je web kratší na výšku než než monitor. Tedy web má asi 680px, takže při rozlišení 1280x800 se mi zobrazí v prohlížeči cca 40-50px bílý pruh. Na větších monitorech je samozřejmě větší. V Chrome jsem to kontroloval i v Nástroji pro vývojáře, ale ten mi nic nezobrazil, ten pruh není vůbec v body>html. Nevíte někdo jak se toho zbavit? Nastavovat nějakou výšku např. 1500px je nesmysl.
Díky
trancemaniac
Profil *
Nevíte někdo tedy co s tím? Je to chyba stránek nebo za to může Chrome?
Davex
Profil
V jaké verzi Chrome se bílý pruh objeví? Ve verzi 4.0.266.0 jsem při rozlišení 1680x1050 žádný problém nezaregistroval.
trancemaniac
Profil *
Verze 3.0.195.33. Testováno na více PC a stejný problém, ostatní verze neznám. Screen zde http://www.janabelska.com/chrome.jpg
ladik
Profil
trancemaniac:
Chrome v3 i v4 a také Safari v4 pro Win (rozlišení 1280×1024) mají asi nějaký problém s nastaveným overflow:hidden pro #main.
Nevím proč (nějaký konflikt?), ale pomáhá také přehození linku na main.css až za linky na scripty lightboxu v sekci head stránky.
trancemaniac
Profil *
Super, díky moc, přehození linků opravdu pomohlo :)
Davex
Profil
Toto je již delší dobu bug Chrome (Když se barva pozadí nezobrazuje po celé ploše stránky). Nejspolehlivějším řešením by mělo být nastavení barvy pozadí pro html:
html {
  background-color: #0d0d0d;
}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0