Autor Zpráva
Psychoterapie_web
Profil *
Dobrý den,

poprosil bych Vás o pomoc v případě rozházeného webu na této adrese:

www.psychoterapie-eft.cz

Bohužel nemohu mít v počítači všechny verze prohlížečů a nevím si už rady, tak Vás moc prosím o nějakou pomoc. Já mám FF a IE 8 kde to funguje bez problému, problém je v IE 7 :(

Děkuji a přeji příjemné svátky
Petr ZZZ
Profil
Máš to rozbité.
Bubák
Profil
Z nápovědy IE 8:
Proč se některé weby v aplikaci Internet Explorer 8 nezobrazují správně?
Webové stránky navržené pro dřívější verze aplikace Internet Explorer se v aktuální verzi nemusí zobrazovat správně. Vzhled stránky v aplikaci Internet Explorer však můžete často vylepšit pomocí nové funkce nazvané Kompatibilní zobrazení.

Při zapnutí funkce Kompatibilní zobrazení se prohlížená webová stránka (stejně jako ostatní webové stránky v doméně tohoto webu) bude zobrazovat tak, jako byste používali předchozí verzi aplikace Internet Explorer.


Funkci "Kompatibilní zobrazení" můžeš využít k tomu, abys zjistil, jak ti web funguje v IE7.
Psychoterapie_web
Profil *
V kompatibilním zobrazení je vše ok.

Petr ZZZ:
prosím o pomoc ty kteří chtějí, pokud nechceš pomoc, tak nemusíš, nežádám tě o to...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Psychoterapii_web:
Petr ZZZ tě odkazuje na stránku s radami, jak se zeptat, protože sám popis, že máš rozházený web, mu připadá nedostatečný.
Koukám na tvoji stránku v sedmičce a nevidím žádný problém, žádné rozházení. Jakmile ji nalistuji v Mozille, všímám si, že je jiná mezera mezi menu a obsahem, protože se spoléháš na výchozí levý padding <ul>-seznamů a ony mají v Exploreru výchozí levý margin. Chceš-li tuto vadu na kráse srovnat, nastav ve stylech levý padding na 40px. To mělo být to rozházení? Jestli ne, máš to rozbité.
Petr ZZZ
Profil
Psychoterapie_web:
Já tam ani v IE6 na XP ani v IE8 na Vistě nic rozházeného nevidím. Pokud tam něco rozházené je, prosím o sdělení, co. Pokud tam nic rozházené není, prosím o sdělení, jaký smysl ten dotaz měl ve skutečnosti mít.

prosím o pomoc ty kteří chtějí, pokud nechceš pomoc, tak nemusíš, nežádám tě o to
Snažil jsem se pomoci s radou, jak formulovat dotaz. V odkazu na rozbité doporučuji konkrétně bod 5.

Pokud došlo k nedorozumnění, omlouvám se za strohou reakci. Jsem přesvědčen, že se vše vysvětlí, až napíšeš, co konkrétně je na tvém webu rozházené.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0