Autor Zpráva
kodl
Profil *
Dobrý den všichni,
tvorím v notepadu++ stránky a s cílem udělat je co nejjednodušší, použil jsem téměř na vše tabulky.
http://black-m.ic.cz/bmkontakt.htm (ostatní odkazy zatím nefungují)
Používám Mozillu a tam je vše O. K., ale v IE a Opeře mi to hodí dvě tabulky úplně doprava o šířku stránky.
IE mi to navíc hodí celý doleva.

Nastavil jsem tam

div { border: 1px white solid; }
.stranka { width:1024px; margin:auto; } - - - zde jsem měl i center, ale furt nic
.hlavicka { width:1024px; }
.obsah { width:1024px; min-height:350px; }
.paticka { width:1024px; text-align:center; }

ve stránce mám pak udělanou tabulku, která ji rozděluje na levé menu, pravé menu a střední část pro text. S tím ale problém není.

Odhozené tabulky jsou obě v hlavičce. Nevím, jestli tam nemám příkaz, kterej umí jen opera, nebo jestli je to nějaká banalita.
Předem díky za rady.
mckay
Profil
kodl:
Za prvé, vkládej kód prosím mezi , je to potom přehlednější. Za druhé, udělej si pořádek ve zdrojáku:
<TABLE ALIGN="LEFT" WIDTH="1024" HEIGHT="20">
	</TR><TD BGCOLOR="#B3E519"></TD></TR></TABLE><BR><BR>

Zvýrazněné lomítko tam nemá co dělat, klasický zápis je
<TABLE ALIGN="LEFT" WIDTH="1024" HEIGHT="20">
	<TR><TD BGCOLOR="#B3E519"></TD></TR></TABLE><BR><BR><!--doporučuji psat malymi pismeny -->


Až to tak budeš mít všude, zkus si to spustit znovu. Pokud to bude dělat problémy dál, napiš sem do tohoto vlákna znovu a třeba se ti na to někdo podívá(m). :-)
kodl
Profil *
díky za odpověď
to lomítko jsem tam zapomněl po kopírování příkazu, abych si usnadnil práci. Díky za upozornění.
velká písmena mi přišla přehlednější, ale to by snad nemělo mít žádnej negativní vliv na nic.
Zobrazení furt nanic. Achjo, ale rád bych to uměl.
Nahrál jsem to tam znovu tak koukni, že se nic nezměnilo.
mckay
Profil
kodl:
Na pár místech ti to lomítko ještě zůstalo, ale jeho odstranění nic neřeší. (Ale udělej to). Nicméně, řešit to pomocí tabulek není šťastné řešení, nechceš se na to podívat také trochu v CSS?

Edit: Napiš mi na dusekdan(zavinač)gmail(tečka)com, a pomůžu ti s tím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0