Autor Zpráva
matata8611
Ahoj,
stal se mi nepříjemný problém při přenusu webu. Web je postaveny na Wordpressu.

Mám web ohk.fullweb.cz -> tento web se zobrazuje v pořádku jak v prohlizeci chrome, tak v IE

Tento web potrebuji presunout na adresu www.khkliberec.cz/ohkliberec-beta

Presunul jsem tedy soubory a databazi, konfiguracni soubor propojil s databazi. "Povedlo se", v chrome se mi to zobrazuje v pohode, ale v IE se mi to takto vykundilo-> www.khkliberec.cz/ohkliberec-beta

Netusite prosim proc??

Diky moc.
Chamurappi
Reaguji na matatu8611:
Nemůže to být tím, že načítáš část věcí z neexistující domény wkhkliberec.cz?
matata8611
hmm, tim to neni, to uz jsem opravil... cim to muze byt sakrA? vubec to nechapu proc je to vsechno vycentrovany atd...
Chamurappi
Reaguji na matatu8611:
Odkazuješ se na stylopis www.khkliberec.cz/ohkliberec-beta/wp-content/themes/i3theme-1-8-classic/_css/nyroModal.skin.css, což je chybová stránka, ovšem nedodaná s chybovým kódem 404. Explorer z jejího HTML kódu vyčte tamní stylopis a řídí se jím.

I na staré adrese používáš neexistující CSS, ale tam je chyba 404 nastavena správně, proto to návštěvník nepocítí.
matata8611
Odstranil jsem tedy http://www.khkliberec.cz/ohkliberec-beta/wp-content/themes/i3theme-1-8-classic/_css/nyroModal.skin.css, ale nepomohlo to :(

Zajimave je, ze kdyz jsem pokusne zkusil web presunout stejnym zpusobem na adresu rkliberec.cz/ohk ... zobrazuje se dobre v IE i v chrome... Ze by to bylo nastavenim serveru??? Diky za rady

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Chamurappi
Reaguji na matatu8611:
Zmínil jsem jen jeden z několika neexistujících stylopisů. Ostatní si už najdeš sám.

kdyz jsem pokusne zkusil web presunout stejnym zpusobem na adresu rkliberec.cz/ohk ... zobrazuje se dobre v IE i v chrome
I na staré adrese máš přilinkovaný neexistující CSS, ale tam to návštěvník nepocítí, protože tam je chyba 404 nastavena správně. Co je na tom nejasného?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: