Autor Zpráva
zuza
Profil
Zdravím všechny na netu. Měl by někdo z vás prosím nějaký nápad, zkušenost či radu, co způsobuje "zdrcnutí" (jak to jinak popsat?) této: http://ceska-vcela.bplaced.net/index.php hlavičky v IE? Ve všech ostatních prohlížečích je to v pořádku. Nevím si s tím rady, proto díky předem za každou odpověď.
panther
Profil
zuza:
zkus jí přidat šířku.
Petr ZZZ
Profil
Nepodařilo se mi zobrazit zdrojový kód. To je schválně, nebo to bez tvého vědomí dělá nějaký amatérský redakční systém? Vypadá to na důkladnou slátaninu – jen z té jedné stránky se mi načetlo deset souborů CSS (na slušný HTML-dokument stačí většinou jeden, případně dva – jeden pro obrazovku a jeden pro tisk).

Podle symptomů by to mohl být chybějící čistič, kterým bývá dobré ukončit obtékání (ne vždy je nutný, ale v případě nejistoty je lepší čistič použít).
panther
Profil
Petr ZZZ:
Podle symptomů by to mohl být chybějící čistič
cleanerů je tam skoro až přebytek :-) Nezkoumal jsem jejich funkci, ale IMHO jich tam je už teď víc, než by bylo nutno.
zuza
Profil
panther:
Díky moc, to byl nějaký blackout :-( už je to v rychtyku.
zuza
Profil
Petr ZZZ
je to Joomla + Wirtuemart... no obojí už staršího data. Problém jsem vyřešila - asi dost neelegantně, ale přece. Dík.
Petr ZZZ
Profil
panther:
Dostal ses ke kódu rovnou z prohlížeče nebo nějakou oklikou? Můžu se zeptat, jaký prohlížeč používáš?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0