Autor Zpráva
meteor
Profil
Dobrý den,
mám problém že při načítání stránky www.meteor.byznysplanet.com se mi v IE6 někdy i v IE7 v půlce načítání stránky zobrazí chybová hláška:

"
internet explorer nemůže otevřít server

http://www.meteor.byznysplanet.com/

operace přerušena

"

vůbec netuším čím to může být a proč se mi to nezobrazí pokaždé ale prostě tak každej druhej pokus. když dám obnovit tak se to načte v pořádku, dám znova obnovit a naskočí chybová hláška ... prostě vůbec nevim.


Prosim pomoc

Moderátor Chamurappi: Titulek „Problémy s IE - Prosim pomoc“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Chamurappi
Profil
Reaguji na meteora:
Proč nazýváš vlákno takhle hloupě? Proč v nadpisu nepopíšeš problém? Proč nejprve nehledáš?
Web - V IE - Operace Přerušena
Embed kod ze stream.cz v IE 7 - Operace přerušena
appendChild + IE - vyhodi chybu
Joomla, quickFAQ, IE 6,7 error
Explorer nechce otevřít web, osmička píše chybu KB927917
2x javascript v IE8 nefunguje
IE 8: Unable to modify the parent container
HTML Parsing Error: Unable to modify the parent container
Po vlozeni YouTube videa vyhodi v IE error
meteor
Profil
Chamurappi:


děkuji ale všechny tyto diskuse sem četl ale ani jeden mi nijak nepomoh. Hledám již dva dny v kuse - tím myslím že sem přečetl asi všechny příspěvky v kategorii problém s prohlížečem a i přes google sem projel angl. diskuse a jiné stránky a nikde mi nic nepomohlo :-( proto sem trochu zoufalej a proto asi i tak hloupej název diskuse. Omouvám se ale už sem skutečně zoufalej
meteor
Profil
Chamurappi:

Abych teda byl přesnej našel sem toho samozřejmě spoustu a x-krát už sem se radoval že to je právě ono ... ale nic z toho co sem našel a skusil ten problém nevyřešilo :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0