Autor Zpráva
mato4ever
Profil
Pre aké prehliadače by sa malo optimalizovať???
Ja optimalizujem hlavne pre 3:
-Internet Explorer 6
-Netscape 7.2
-Opera 7.54
A občas sa mrknem cez Firefox, lebo to je takmer vždy ako Netscape
Stačí to? Je ešte nejaký relatívne používaný prehliadač???
flying gentleman
Profil
jeste stranky delej tak, aby se ti dobre zobrazily bez stylů (takze jako v textovem prohlizeci), jinak ten tvuj vycet se mi zda dostatecny
halogan
Profil
Netscape vyuziva jadra Firefoxe (Gecka), ale Gecko se casteji updatuje, takze doporucuji pouzivat radeji FF. Jinak ti tam chybi Opera 8, Konqueror a Safari (stejne jadro, ale kolem tech humbuku muze neco v konquerorovi chybet).
Anonymní
Profil *
Ešte mi nieje jasné, načo je dobrá optimalizácia bez štýlov??? používa niekto aj iba textové prehliadače???
lukas76
Profil *
On se ptal na relativne pouzivane prohlizece, co do toho pletete konqueror a safari? Bez stylu se na stranku skoro nikdo nediva (lide s textovymi prohlizeci zapocitavam mezi "nikdo" a pdacka/mobily stejne zobrazujou tu stranku vetsinou se stylama), ale na druhou stranu je to jednoduchy, staci pro menu pouzivat ul, spravne davat nadpisy a delat semanticky kod.
Timy
Profil
Anonymní
já, občas
dále třeba hlasové čtečky apod.
halogan
Profil
lukas76: Je dobre, kdyz to v KHTML vypada dobre i pro malo lidi avsak ve vetsine pripadu s KHTML neni problem.
Fred
Profil
http://www.toplist.cz/global.html
Timy
Profil
halogan
co je to KHTML???
ronnie
Profil
Určitě pro základ, MSIE 7,6,5.5 a design by nemusel být rozházen ani v 5.0, dále pro Firefox, Operu 7, 8, v ostatních soudobých prohlížečích je to vesměs stejné;)
halogan
Profil
Timy: STFW!!!
Timy
Profil
halogan
asi mám dlouhé vedení. Co je to STFW...?
habendorf
Profil
Co je to STFW...?
Pokud chceš vědět co je STFW, tak.... STFW!
OK - see the fuc*ing web!
krteczek
Profil
http://www.kde.org/international/czechia/info/
Timy
Profil
krteczek
dík, to je hned lepší
halogan
Profil
Timy: Search The Fucking Web neboli Franto, nebuď línej, pohni prdelí a hledej na netu. Napíšeš google.com, zadáš KHTML a odpověď je na světě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0