Autor Zpráva
Palladin
Profil *
Mám pomocí javascriptu udělané rozbalovací menu, najdete ho na stránce panel.htm. Pokud si zobrazíte stránku panel.htm, tak funguje bez problémů, ale pokud si ho necháte zobrazit ve stránce s rámy (index.htm) ve FireFoxu, tak script prestane fungovat a menu se nerozbaluje. V IE to běhá v pohodě. Kde je zakopaný pes?
Díky za radu

Palladin
Yuhů
Mně ten tvůj příklad nefunguje ani v Exploreru.

Zakopaný pes bude pravděpodobně zakopaný v tom, že to menu není napsatné pro Mozillu (Firefox).

Doporučuju tuhle funkci oželet, podle mých zkušeností je s tím spousta práce a malý užitek.
Palladin
Profil *
Tohle menu už na jedněch stránkách běží docela dlouho (proto jsou tam ještě rámy), v nejrůznějších IE fungovalo bez problémů - pokud se klikne na plus nebo na text Hlavní nabídka, tak by se měly skrýt nebo objevit odkazy. Nepodařilo se mi to upravit tak, aby to fungovalo i ve FF...jediné možné řešení, jak to rozchodit, na které jsem přišel, je udělat ty stránky s pomocí php include, ale nastal problém s tím, že se menu při kliknutí na odkaz v menu načte znova a objeví celé zavřené . Nevím, dá předat proměnná javascriptu do php bez použití cookies? Jestli ne, tak nezbývá než to nechat tak jak to je nebo předělat design...
Fred
Mně ten tvůj příklad nefunguje ani v Exploreru Mně taky ne.

Tohle menu už na jedněch stránkách běží docela dlouho Kde?
Palladin
Profil *
Běží to na těchto stránkách: www.oddil22.aktualne.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0