Autor Zpráva
Dark archer
Profil
Zdravím. Už dlhší čas si lámem hlavu s "neposlušným" divom, ktorý sa v prehliadači Google Chrome zobrazuje, kde sa mu zachce. Na stránke mám 2 divy, ktoré sa obtekajú, vľavo sú novinky, ten pravý div obsahuje ďalšie 2 obtekajúce divy, ľavé menu a pravé menu. Keď stránku otvorím v Chrome, tak shoutboard z ľavého divu mi preskakuje (aspoň opticky) do pravého divu. Keď stránku obnovím (F5), tak problém zostáva, pokiaľ však prejdem na nejaký odkaz (napríklad kliknem na hlavičku webu), tak sa div so shoutboardom zobrazí normálne. Absolútne nechápem, ako mi môže jeden prehliadač zobrazovať stránku s identickým zdrojovým kódom rôzne. V iných prehliadačoch som chybu nezaznamenal.

Adresa: http://totalwar.gamewizard.sk/
Davex
Profil
Vypadá to, že je #shoutboard s posuvníkem moc široký, takže se nevejde do obalujícího bloku. Nenastavuj mu šířku.
Dark archer
Profil
Pomohlo to, vrelá vďaka :). Ak sa však môžem opýtať, aj tak mi nejde do hlavy, ako je možné, že Chrome to raz zobrazoval dobre a inokedy nie.
Davex
Profil
Je to chybka ve vykreslování, která zdá se závisí na použití Javascriptové funkce document.write. Pokud se zakomentuje, tak se problém nevyskytne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0