Autor Zpráva
nikita2
Profil
ahoj,potřebuju zjistit, jak dosáhnot toho, abych mohla upravovat zdrojový kód stránky, tak jak jsem to mohla dělat u IE 7, tvořím tak stránky... a ono mi to tady nejde...

jsou to moje stranky... upravuju je u sebe v pocitaci, tvorim je cele, zobrazuju prozatim v IE7, a vim ze v IE8 a mozzile to tak uz nejde.. doted to delam tak, ze si tu stranku otevru, dam stranka - zobrazit zdrojovy kod, ten se zobrazi v notepadu ja muzu prepsat treba barvu nebo velikost a dat ulozit a aktualizovat v IE, kde se mi zobrazi zmena... na ftp to jeste nemam... nebo mam, ale upravuju to na verzi kterou mam v pocitaci... takhle jsem udelala nekolik stranek ale nevim, co dal, kdyz prijdu o tu IE 7 ...

diky
panther
Profil
nikita2:
Ve FF je Firebug, v IE8 taky nějaká taková FCE je.
nikita2
Profil
prosim podrobneji... co to je a kde to nejdu? firebug.. IE8 zatim nemam nainstalovany... bojim se ztraty IE7, ale v te mozzile je to pro me aktualni problem...
panther
Profil
nikita2:
co to je a kde to nejdu? firebug
ach, to je lenost. Tu já podporovat nebudu, hledej.
nikita2
Profil
:D ne-e.... to je pouze neznalost... mam mozzilu 3 hodiny... ale uz jsem nasla neco jako instalovani doplnku...a tam to firebug naslo... mam obecne hruzu z instalace cehokoli, ale tohle teda musim nainstalovat? a bude to to co potrebuju? editace html kodu?
omluv mou neznalost... :)

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Chamurappi
Profil
Reaguji na nikitu2:
Viz Nastavení IE 8 a OS pro editaci zdrojového kódu. V Mozille o žádné takové možnosti nevím.

a bude to to co potrebuju? editace html kodu?
Řekl bych, že ne.


Reaguji na panthera:
Firebug umožňuje upravovat zdrojový kód stránky tak, jak to mohla dělat u Exploreru 7?
nikita2
Profil
děkuji, děkuji, děkuji, chamurappi, už jsem vyřešila IE8, díky tve rade, a v mozzile jsem nainstalovala ten firebug a nevím jestli díky tomu nebo ne, ale pak jsem se dostala k možnosti podobne jako v tom IE8, Otevřít v editoru a mohla jsem vybrat notepad, takže super, už mi to funguje, a ještě jednou díky :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0