Autor Zpráva
Spag3t
Profil
Zdravíško lidi
Začínám s web stránkami zatim jsou jen takove amaterske ale mam problem na my strance www.fox-test-web.ic.cz/pavlina2/index.html je nejaky problem v mozile se me normalne otevre , jenze v IE se otevre jen bila stranka a v Opere taky Chrome nemam nezkousel sem kdyby bylo blbe pozicovani v IE bych to chapal ale nezobrazi se vubec nic nevi nekdo cim to muze byt??
Davex
Profil
Není ukončen element title a Exploreru to vadí:
<title> Pavlína Hanušová - manikůra </tittle>
panther
Profil
Spag3t:
může za to chyba na začátku dokumentu a neuzavřený titulek.
<title> Pavlína Hanušová - manikůra </tittle>
Spag3t
Profil
Jaj děkuji vám priste si budu poradne cist co vubec pisu xD a omlouvam se za male spamovani diskuse xD
btw nema nekdo zkusenost s webovou grafikou? Presneji nejaky fešný rámečky okolo hlavního divu xD
mckay
Profil
Spag3t:
Myslím, že asi jenom použitím "fešných" rámečků tomu webu na kráse moc nepřidáš :). Zkusil bych to na tvém místě překopat a postavit znovu.
Spag3t
Profil
Prece jen jak jsem jiz rekl jsem pouhy amater(zacatecnik) takze jestli ma nekdo nejaky navrhy jak udelat hezky web? napriklad menu na levo div doprostred nebo takhle nejak? xD dalsi vec jestli jde udelat hezky web jen za pouziti html a css (v grafice sem vic nez amater) , bohuzel scripty neumim xD
panther
Profil
Spag3t:
takze jestli ma nekdo nejaky navrhy jak udelat hezky web?
pokud nemáš grafické cítění, nezbude ti, než se domluvit s nějakým grafikem.

dalsi vec jestli jde udelat hezky web jen za pouziti html a css
samozřejmě, scripty nepotřebuješ. Bez JS se dá obejít, PHP generuje HTML, jen usnadní práci (kromě jiných možností, bavíme se o tom, co vidí návštěvník tvé stránky, tedy grafiku, obsah). Řekl jsem to trochu zjednodušeně, neberte mě nikdo za slovo, že PHP je zbytečné.

v grafice sem vic nez amater
pomocí CSS nastavíš, jak budou jednotlivé prvky v HTML vypadat. Musíš tedy mít představu, jak bude web vypadat (viz výše, možná bude zapotřebí sehnat grafika).
Spag3t
Profil
O.K dam se do toho a treba to nejak dopadne kazdopadne dekuji za rady :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0