Autor Zpráva
PerToon
Profil
Mám stránku, kterou sem kvůli nejistotě tabulky udělal tak, že mám absolutně pozicovaný divy různě na stránce, takže to vypadá jak tabulka, ale můžu si přesně určovat velikosti.
Hlavní div má velikost 100% a nic nad ním není, a v IE mi to vykreslí dobře - sice je div pozicován na {left: 0px;}, takže má vpravo kousek volnýho místa, ale je to v pořádku.
V Mozille mi asi o 50px přečuhuje za obrazovku, a mě se nelíbí, že by uživatel musel scrollovat doprava. Tak sem pro Mozillu nastavil body {width: 100%;}, a ono nic.ˇŽádný div nezasahuje tak daleko za obrazovku, ani text, ani nic. Jak si může Mozilla tu stránku nafouknout, když má width a není tam žádný obsah?
Link na stránku zatím dávat nebudu, protože to tvořím přímo na webu, takže je to ještě úplně příšerný, a já bych se styděl.
Když mě přemluvíte, možná bude i link.
Leo
Profil
"Když mě přemluvíte, možná bude i link."

Nevim, jestli vas bude nekdo premlouvat, pomoct chcete vy, ne my (oni). Leo
Martin Kuželka
Profil
Zkus:

body{margin: 0; padding:0;}
.
PerToon
Profil
Zkusil sem, ale v Mozille to zůstalo. V IE mi to vykreslilo 100% div opravdu na 100%.
Leo
Profil
Nemate u toho divu nejaky border nebo padding? Leo
Martin Kuželka
Profil
Ten odkaz na web by fakt pomohl...
PerToon
Profil
Tady to ehm je.
Leo
Profil
Osobne bych se na ty absolutne polohovany prvky vykaslal, zalozit na nich layout se takova mala sebevrazda. Leo
Martin Kuželka
Profil
Když na to koukám, tak vůbec nechápu, proč používáš absolutní pozicování. Na takové rozložení stránky není vůbec potřeba.
PerToon
Profil
Když u tabulky zase vůbec netuším jak bude u každýho vypadat, že jo.
PerToon
Profil
Já sem totiž ještě plánoval, že každý div bude mít vpravo a dole rámeček vyrobený z obrázku a na to se mi divy hodily víc, ale asi to předělám...
error414
Profil *
tu neplechu ti dela div T.E.C Labs, je moc dlouhy.

Vy nepouzivate programatorse nastroje?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0