Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Mám takový problém v IE... Občas se mezi blokovými prvky zobrazují veliké mezery (které tam nemají co dělat). Nejvíc se mi to stává mezi prvky <h1> a <form>, občas i mezi <div> a <img>. Ukázka problému je na http://lode.unas.cz/lode.php?special=gbook.php mezi nadpisem a formulářem (i když tam je to v pohodě, jen pár pixelů, ale setkal jsem se i se 100 pixely navíc). Ve Firefoxu a Opeře se vše zobrazuje správně, bez mezer.
Prosím ty, kteří se s tímto problémem také setkali a vyřešili ho, aby mi poradili, protože já už fakt nevím co s tím...
flying gentleman
Profil
Kazdy blokovy prvek ma nastaveny nejaky margin (vnejsi okraj), zkus si s nim pohrat.
nebo ja to vetsinou resim tak, ze na zacatek kazdyho css souboru dam *(padding:0;margin:0), zbavis se tak vsech zbytecnych mezer a nemusis to pak furt vypisovat znova. mozna to vyresi tvuj problem.
Wan-To
Profil *
Padding a margin je nasatvený na nule a nemůže za to. Problém jsem už vyřešil - a navíc jsem přišel na to, kdy se vyskutuje (a to je dost divné). Objevoval se v IE, když jsem nějakému prvku nastavil CSS šířku. Nad prvkem se pak zobrazila v IE velká mezera. Protože se problém objevoval u textarey, tak jsem nastavil místo šířky atribut cols a mezery zmizely. Ale IE se teda chová v tomhle případě dost divně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0