Autor Zpráva
Tayger
Profil *
Zdravím, potřebuji poradit, dělám vylepšený kabát pro jedny stránky, kompletně jsem to nakódil v mozile, ověřil jsem i operku a všechno jede tak jak má, jenže v IE je to kompletně rozbité a dělá to psí kusy, přestože pro polohování používám hlavně margin a float. Ty paddingy jsou tam jen kvůli odsazení při zachování pozadí. Pleas poradíte někdo prosím? Zkusil jsem pár hacků, ale nejsem s výsledkem úplně spokojen, obvzláště, když předchozí verze stránek je prakticky nepotřebovala. Také je mi divné, že v sekci nabídka služeb se mi nezobrazí první odrážka.

http://pavlacka.ic.cz/firma2
http://pavlacka.ic.cz/firma2/index.php?od=sluzby

Ještě to dodělávám, ale v rámci optimalizace chci již mít jasno, neboť fotogalerie je pak už jen hlavně kódování v PHP. Děkuji za jakoukoliv radu.

http://pavlacka.ic.cz/firma2/stranky.css
Miloš
Profil
Nechceš místo quirku zkusit standard?
http://www.jakpsatweb.cz/doctype.html
Třeba takhle:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
tayger
Profil *
Ehm, děkuji, o quirku toho opravdu moc nevím, jen jsem to tak prolítával, alespoň to teď jezdí tak jak má v IE 8, ale u IE7 a starší to dělá pořád pár hovadin, možná to je tím IE testerem, netuším. Ještě polaboruji s hackama, zkusím odstranit vložit atd. Když budete mít někdo ještě nějaký nápad tak pleas napište, díky.

http://localhost/firma/index.php/obsah/format.css

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0