Autor Zpráva
baldur
Profil *
Ahoj,
mám problém se zobrazením stránek v Chrome a Firefoxu - mám div "obsah", který v sobě obsahuje několik dalších DIVů, ULů apod. a problém je v tom, že tyto dva prohlížeče mi prostě ukončí ten nadřazený div "obsah" někde uprostřed svého obsahu, který dále přetéká přes hranice divu (když si dám zobrazit třeba pozadí, tak končí nesmyslně někde uprostřed). Nechápu jakto že se tento div automaticky neroztahuje podle svého obsahu, zvlášť když Opera i IE to zobrazuje normálně. Tenhle problém se mi už objevil u více stránek, zezačátku jsem myslel že jsem někde udělal chybu, ale teď už nevím čím by to mohlo být, vše se zdá být v pořádku.

Předem díky za rady!
Bubák
Profil
baldur:
Nechápu jakto že se tento div automaticky neroztahuje podle svého obsahu
Pravděpodobně proto, že jsi mu zadal výšku.

Opera i IE to zobrazuje normálně
Normální ti to připadá, ale není tomu tak, takto se chová jen IE6 a starší, pak ještě novější IE a Opera ve quirku, více Módy prohlížečů.
baldur
Profil *
Bubák:
Výška bylo první co jsem kontroloval, ta zadaná opravdu není. A Internetem Explorerem jsem myslel verzi 7 a 8, nevím přesně co myslíš tím že mi to jenom připadá, ale podle všeho by právě to jak se chová Opera a IE mělo být správně.
Alphard
Profil
baldur:
Nemohl byste odkázat živou ukázku, nebo sem dát alespoň konkrétní kód?
Miloš
Profil
Jestliže jsou ty vnořené divy pozicované nebo floatují, pak jse samozřejmě správně, že se vykreslování nadřazeného divu ukončí dřív.
Jak ale píše Alphard, ukázka bude nejlepší.
baldur
Profil *
Omlouvám se, ale ukázku zatím nechci uveřejňovat, kdyžtak později vytvořím modelovou situaci, ale asi to prozatím vyřeším jinak. I tak díky za rady!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0