Autor Zpráva
Mona
Profil *
Mohl by mi prosím někdo poradit, proč se mi ve Firefoxu na této stránce nezobrazí nahoře banner (když dám zobrazit obrázek, tak mi píše, že požadované URL nebylo nalezeno). V IE funguje.
Děkuju za každou radu :)
Spikee
Profil
(zmazať)
Charlie
Profil
Podle Firefoxe soubor neexistuje: http://www.ikalkata.cz/soubory/bannery/KF_2005_banner_468x60.gif

Koukni, jestli vážně existuje.
Mona
Profil *
existuje, v IE to funguje
Charlie
Profil
Tak změň název souboru třeba na "kf_banner.gif". Taky všechny adresáře musí být malými písmeny.
Charlie
Profil
Adresářová cesta je v pořádku, ale nenajde to ten obrázek.
Spikee
Profil
Najlepšie bude premenovať to na banner.gif
Mona
Profil *
ja nemuzu zmenit nazev, ten banner je ulozeny na cizich strankach (mohla bych si ho zkopirovat na sve stranky, ale chtela jsem vedet, jestli to nepujde i z jejich stranek)
Richi
Profil
me to nejde ani v IE :-)
Mona
Profil *
ale proc? soubor existuje, odkaz se mi zda udelany spravne a stejne nefunguje :((
Charlie
Profil
Je ten banner i někde jinde na webu? Kdyžtak porovnej jiné odkazy na obrázek, třeba je tam nějaká chybička.
Mona
Profil *
jestli nekde je, tak netusim kde - na strance, kde byl, uz neni..
hmm, to by me zajimalo, kde je chyba.. :/
Mona
Profil *
vidim to tak, ze se Firefox zblaznil..
ale diky vsem za snahu :)
Acci
Profil
Mona
Vždyť se nezobrazuje ani v IE a Opeře
Mona
Profil *
Banner jsem ulozila k sobe na stranky a tim padem uz funguje :) Nejspis ho uz z tech stranek smazali a me se zobrazoval, protoze jsem ho mela jeste ulozeny v docasnych internet. souborech, coz me vubec nenapadlo (jestli je to mozne, protoze jinak si to neumim vysvetlit :)
Charlie
Profil
Mona, asi mas pravdu, protoze je vetsi pravdepodobnost, ze se zblazni IE, ne Firefox :D
Mona
Profil *
To jo, ja si prave rikala, ze to je divny.. Jen me nenapadlo, ze kdyz jsem rano ten banner nasla a dala na stranky, tak ze ho z tech stranek behem dopoledne smazou :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0